آشنایی با آرمان ملک مدیر وبسایت بیتستان موسیقی

آرمان ملک کیست؟

درود ، آرمان ملک هستم مدیر وبسایت بیتستان و از 14 سالگی به تولید موسیقی در سبک های مختلف علاقه مند شدم و بدون هیچ پیش زمینه ای شروع به یادگیری موسیقی کردم و بدون امکانات به مسیرم ادامه دادم و در این مسیر به دلیل نبود منبع آموزشی در آن زمان مجبور به آزمون خطا و از دست دادن زمان بسیاری شدم. من در شهر چالوس در استان مازندران متولد شدم و فعالیتم را از این شهرستان کوچک شروع کردم.

برای اینکه به خودم و خانوادم ثابت کنم که چقدر به مسیر یادگیری موسیقی علاقه مند هستم با چالش های زیادی روبرو شدم و در همان اوایل کار با توجه فشار زیاد خانواده برای اینکه در رشته ای که به آن علاقه مند نبودم مجبور به تحصیل در رشته برنامه نویسی کامپیوتر از دانشگاه رامسر شدم و در این مسیر برای اینکه بتوانم ادامه بدم شغل های زیادی را در موسیقی امتحان کردم. مثلا با دوستانم به اجرای مراسمات مختلف میرفتیم تا بتونم از پس هزینه های زندگی بر بیام. چیزی که در آن زمان برام خیلی لذت بخش بود ، لذت بردن از ساخت موسیقی و خلق یک اثر هنری بود که بتوانم به خودم افتخار کنم و در کنار آن به خانوادم ثابت کنم که من هم میتوانم از پس زندگی بر بیام و میتونم در مسیری که به آن علاقه مند هستم باشم.

در این مسیر به پیشنهاد یکی از دوستانم تصمیم گرفتم که یک سایت آموزشی موسیقی راه اندازی کنم و چیزهایی که یادمیگیرم را در آن با ایرانی های عزیز به اشتراک بگذارم تا دوستانی هم که مثل من به یادگیری موسیقی علاقه مند هستند بتوانند از این اطلاعات دسته بندی شده استفاده کنند. یا مثلا نرم افزار هایی که خودم از آنها استفاده میکردم را با مردم عزیز به اشتراک بگذارم . 

بعد از گذشت یک سال از اتفاق عجیبی که برایم افتاد به شدت شوکه شدم. متوجه شدم که بسیاری از عزیزان به من  لطف داشتند و وارد سایت بیتستان ، یعنی همین سایت فعلی شدند و بازخوردهای مثبت بسیار زیادی داشتم. تصمیم گرفتم که خیلی جدی تر به دوستانی که به یادگیری موسیقی و آهنگسازی علاقه مند هستند آموزش دهم پس فعالیت خودم را بیشتر کردم . در سال 1397 یک سال بعد از راه اندازی وبسایت بیتستان دو تا آلبوم موسیقی در هتل سیمرغ تهران رونمایی و برگزار کردیم و یکی از افتخاراتم این بود که از خانواده ا دعوت کردم تا شاهد پیشرفت های بیشتر من باشند و ببینند که مسیری که در آن قدم گذاشتم دقیقا مسیری بوده که به آن علاقه دارم و در آن به نتایج خوبی رسیده ام .

در ادامه این مسیر بازخورد مثبتی از برخی از خبرگزاری های معتبر کشور گرفتیم و تا جایی که چند تا از معروف ترین اونها در مورد ما مطالبی رو منتشر کردند و این باعث افتخار بود که تونستم بدون هیچ امکاناتی کاری رو انجام بدم و قدم کوچکی در راستای آموزش موسیقی تنظیم ، میکس و مسترینگ ، تئوری موسیقی و … بردارم و به علاقه مندان به موسیقی کمک کنم . واقعا روزی که شروع کردم فقط و فقط دو چیز به من کمک کرد تا بتونم به اهدافم نزدیک بشم. اول اینکه عاشق کارم یعنی موسیقی بودم و تمام تلاشم این بود که از مسیری که بهش علاقه مند هستم کسب درآمد کنم. 

دوم با وجود مشکلات بسیاری که وجود داشت به مسیرم ادامه دادم و ادامه میدم تا بتونم به خودم و بقیه مردم و علاقه مندان به موسیقی کمک کنم. در حال حاضر روزانه چند هزار نفر از وبسایت بیتستان بازدید می کنند و دانشجویان زیادی در دوره های مختلف آموزشی وبسایت شرکت کردند و افتخار دیگر من این است که بتوانم روزانه به افراد بیشتری کمک کنم. در کنار آن افراد علاقه مند به موسیقی و متخصصی در کنارم در این وبسایت فعالیت می کنند که عاشقانه در کنار هم پشت صحنه حضور دارند و به من کمک می کنند تا خدمات بهتری را ارائه دهیم و راحت تر بتوانیم با شما عزیزان تعامل داشته باشیم.

آرمان ملک مدیر وبسایت بیتستان موسیقی

بیتستان در برخی از خبرگزاری های رسمی کشور

خبرگزاری نامه نیوز

خبرگذاری نامه نیوز بیتستان

مصاحبه با خبرگزاری رکنا

مصاحبه با خبرگزاری رکنا

خبرگزاری دانشجو

خبرگزاری ایسنا

برگزاری مراسم رونمایی از آلبوم موسیقی

مراسم رونمایی از آلبوم پیدای پنهان

تیزر رونمایی از مراسم پیدای پنهان

تیزر رونمایی از آلبوم گروه رادیو

مصاحبه با فهام گوهری آهنگساز

مصاحبه با برخی از اساتید موسیقی

مصاحبه با علی مجیدی آهنگساز رپ و پاپ

مصاحبه با مسرور شیدایی مهندس صدا

ساخت موسیقی (تیزر و موزیک متن) برای برنامه تلویزیونی چهار نما شبکه چهار سیما

آرمان ملک مدرس موسیقی ، آهنگساز ، تنظیم کننده و مهندس صدا
آرمان ملک

آرمان ملک

  • آهنگساز و تنظیم کننده و مدرس موسیقی
  • با بیش از 15 سال سابقه حرفه ای تدریس
  • بنیانگذار و مدیر وبسایت بیتستان
  • سازنده بیش از 1000 ویدیوی آموزشی آهنگسازی حرفه ای رایگان
  • سازنده تیزرهای تبلیغاتی برای رسانه های داخلی و خارجی
  • ارائه دهنده خدمات پخش و تبلیغات موسیقی به صورت تخصصی
  • سازنده موسیقی متن فیلم های کوتاه
  • برگزار کننده مراسم رونمایی آلبوم موسیقی راک در هتل سیمرغ

نظر برخی از دانشجویان دوره ها

حامد مهرزاد از گیلان [آهنگساز و تنظیم کننده موسیقی]

 

داوود بهبهانی از تهران [دی جی و تنظیم کننده موسیقی]

 

رضا از مشهد [تنظیم کننده موسیقی]

 

سهیل مطیعا از تهران [مهندس صدا ، میکس و مسترینگ]

 

علیرضا از تبریز [نوازنده و آهنگساز]