آشنایی با مدیر بیتستان

آرمان ملک محمودی هستم.

بیش از دوازده سالی است که با تنظیم و آهنگسازی آشنا شده‌ام. و نقطه عطف شروع تنظیم بنده، آشنایی با نرم افزار اف ال استودیو بود و از آنجایی که در آن زمان امکان تهیه نسخه اورجینال این نرم افزار نبود، اولین نسخه ای که به دستم رسیده بود ( نسخه 5.5 ) را به سختی کرک کردم. بله علاقه مندی و  شروع به یادگیری بنده در زمینه تنظیم و آهنگسازی از اینجا بود که آغاز شد. متاسفانه در ابتدای امر منابع فارسی در مورد این نرم افزار وجود نداشت و بنده مجبور بودم که با آزمون و خطا و البته گذاشتن زمان زیاد، سر از کار اف ال استودیو در بیاورم، البته با مشکلات زیادی روبرو بودم و کم کم با گذشت زمان توانستم قدم‌های محکم‌تری را برای یادگیری این نرم افزار به صورت جدی و حرفه ای تر بردارم.

 

آرمان ملک محمودی | arman malek

نمونه کار‌ها

با گذشت چند سال به واسطه یادگیری و تسلط به این نرم افزار و البته خلاقیت در ساخت توانسته ام در شبکه‌های تلویزیونی اعم از خارجی و داخلی اقدام به ساخت تیزر و نماهنگ کنم و البته در چند ارگان نمایش عروسکی موزیکال برگزار کنم که برخی از مستندات رو در اختیارتان می گذاریم.

 

ساخت موسیقی تیتراژ

یکی از فعالیت‌های بنده در زمینه ساخت موسیقی تیتراژ در شبکه چهار صدا و سیما می‌باشد که در ادامه ویدئوی آن را مشاهده خواهید کرد.

فعالیت هنری در شهرداری تهران

فعالیت دیگر بنده ساخت موسیقی برای نمایش عروسکی و البته ساخت موسیقی تیزر تبلیغاتی برای شهرداری بوده است که در ادامه نامه مرتبط با فعالیتم را منتشر خواهم کرد.

 

 

آرزوها

همیشه به دلیل اینکه در ابتدای کار من هیچ منبع موثقی وجود نداشت دوست داشتم یک منبع آموزشی تنظیم و آموزش موسیقی الکترونیک را راه اندازی کنم که سرانجام اقدام به راه اندازی وبسایت بیتستان کردم. این وبسایت بعد از یک سال فعالیت توانسته رتبه خوبی را در سایت رتبه دهی الکسا کسب کند و این نشان از افزایش بازدیدکنندگان و همچنین رضایت کاربران می‌باشد.

 

بیتستان در الکسا

 

مجوزها

در انتهای سایت دو نماد وجود دارد که توسط مدیریت بیتستان ( آرمان ملک محمودی ) اخذ گردیده است که در انتهای همین صفحه می توانید مشاهده کنید.

 

نظر کاربران

نظرات کاربران یکی از دلایل محبوبیت و موفقیت یک وبسایت می‌باشد که در ادامه برخی از آنها را منتشر می نماییم.

 

 

در ضمن برای مشاهده نتایج کاربران روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

نکته قابل توجه

همیشه از نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما به شدت استقبال خواهیم کرد و در کمتر از چند ساعت به آن پاسخ خواهیم داد.

فرم ورود به حساب کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ همین الان ثبت‌نام می کنم