بهترین پلاگین‌ تیون وکال در زمینه فالش گیری صدا پلاگین اتو تیون است. که به شما کمک می‌کند که به صورت اتوماتیک و با تنظیماتی بسیار ساده فالش صدای خواننده را در پروژه بگیرید.با پلاگین اتوتیون 8 فقط کافیست گام آهنگ مورد نظر در پروژه را انتخاب کنید و درجه تاثیر آن را اعمال نمایید و بهترین نتیجه را با پلاگین تیون وکال بگیرید.

 

100 درصد سالم و تست شده

 

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که پلاگین اتوتیون مناسب زمانی است که صدای خواننده تا حد مورد قبولی از نُت خارج شده باشد و اگر کلاصدای خواننده از نت خارج باشد یا باید مجدد پروسه ضبط را تکرار کنید یا از روش‌های دیگر اقدام به فالش گیری صدای خواننده نمایید. در ضمن برای دانلود اتوتیون 9 همین الان وارد لینک آبی رنگ شوید.

 

مشخصات پلاگین اتوتیون 8

پلاگین اتوتیون دارای حجم 25 مگابایت می‌باشد و این نسخه که در اختیار شما قرار می‌دهیم به صورت کامل و تست شده است. و شما بعد از یک نصب پلاگین تیون وکال خیلی ساده می‌توانید از پلاگین اتوتیون استفاده نمایید.

  • حجم فایل : 25 مگابایت
  • رمز فایل : www.beatestan.com

 

پلاگین اتوتیون یا پلاگین تیون وکال دارای امکانات فوق العاده است که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

  • اندازه گیری
  • تغییر پیچ
  • اصلاح نت
  • تغییر زمان واقعی کلید نت‌ها

 

توضیحات تکمیلی پلاگین اتوتیون

پلاگین auto tune توسط شرکت قدرتمند و مشهور آنتراس روانه بازار شده است که وبسایت بیتستان این افتخار را دارد آخرین نسخه از این پلاگین را به صورت کامل در اختیارتان قرار دهد.در ضمن پلاگین اتوتیون قابل استفاده در سیستم عامل ویندوز می باشد و با نسخه 64 بیتی و 32 بیتی سازگاری کامل دارد.

 

قیمت جهانی پلاگین auto tune

قیمت اصلی پلاگین auto tune در سایت رسمی آنتراس 399 دلار می باشد.

 

 

دانلود فایل با لینک مستقیم

حجم فایل : 25 مگابایت