ساز ها تاثیر بسیار چشمگیری در زندگی ما دارند و ما میتوانیم به صورت احساسی با آلات موسیقی ارتباط برقرار کنیم. این روز ها بیشتر جوانان دوست دارند یک ساز را یاد بگیرند و از نوازندگی با آن لذت ببرند چون این ساز است که در شرایط های مختلف انسان را ارام میکند اما انتخاب ساز برای یادگیری بسیار قسمت حساسی از زندگی یک فرد است. توجه داشته باشید که یک انسان میتواند میتواند با انتخاب یک ساز به صورت درست زندگی خود را تغییر دهد. دلیل این ادعا نوازندگانی هستند که این مسئله را بیان کرده اند، در ابتدا باید بدانید که به چه سازی علاقه دارید و قصد دارید از ساز مورد علاقه خود چه استفاده ای بکنید ؟ اما حال که در این محتوا که مربوط به ویولن الکتریک ماویس مدل MEV1510 قرار دارید احتمالا به ساز ویولن علاقه مند هستید.

 

در انتخاب ساز اصلا منطقی تصمیم نگیرید چون موسیقی یک هنر است و باید با احساس خود تصمیم گرفته و ساز خود را انتخاب کنید. در واقع باید متوجه شوید با صدای کدام ساز تحت تاثیر قرار می گیرد و به سمت آن ساز بروید چون همیشه یک ساز است که صدایش با تمام ساز ها برای شما فرق میکند. اگر به این نقطه رسیدید ساز خود را انتخاب کرده و خریداری کنید اما این تازه ابتدا راه است و شما باید آموزش ببینید، باید چند استاد عوض کنید و استاد مد نظر خود را پیدا کنید تا بتوانید ساز مد نظر خود را به راحتی یاد بگیرید. بهتر است بدانید اگر قرار است نوازندگی منبع درآمد شما باشد باید برای آن زحمت بکشید و تمام نت ها را یاد بگیرید تا بتوانید تمام موزیک ها را به صورت اورجینال اجرا کنید.

 

آشنایی با ویولن الکتریک 

این ساز الکتریک می باشد و با ساز های آنالوگ کمی فرق دارد، فرق بین این دو ساز بسیار فاهش است چون با ساز آنالوگ نمی توانید در هر زمان و مکانی به نوازندگی بپردازید. حال شاید برایتان سوال پیش بیاید که چرا نمیتوان در هر زمان و مکان نوازندگی است ؟ پاسخ این سوال بسیار واضح است چون تمام افراد اطراف شما علاقه ای به شنیدن ساز ندارند البته این مسئله در ابتدا کار بیشتر هم است، در واقع زمانی که شما شروع به یادگیری ساز میکنید نمیتوانید صدا خوش و زیبایی از ساز در آورید به همین منظور باید ساعت ها در روز تمرین کنید تا در نواخت ساز موفق باشید. حال باید بدانید که با خرید هدفون و متصل کردن آن به این ویولن می توانید صدای ساز را تنها خودتان بشنوید و در هر زمان و مکانی به تمرین و نوازندگی بپردازید.

 

مشخصات ویولن الکتریک ماویس مدل MEV1510

اگر قصد خرید این ساز را دارید بهتر در ابتدا مشخصات فنی این ساز را بدانید، برای مثال بهتر است بدانید که اندازه این ساز 4/4 می باشد و سیستم صدا آن الکتریک است اما در مورد متریال استفاده شده در این ساز بیشتر چوب افرا تاثیر گذار بوده است و قسمت های ( بدنه، صفحه رویی، صفحه پشتی و چانگاه ) از جنس چوب افرا می باشند در مورد متریالی که در ساخت صفحه انگشت گذاری و گوشی ها از آن استفاده شده بهتر است بدانید که چوب آبنوس آفریقایی می باشد. این ساز دارای 4 عدد پیچ تنظیم کوک می باشد و در هنگام خرید هم یک آرشه به همراه این ساز باید ب شما تحویل داده شود چون شرکت سازنده این ساز را با آرشه وارد بازار کرده است.

 

ویولن الکتریک ماویس مدل MEV1510

 

مزایای ویولن الکتریک ماویس مدل MEV1510

  • طراحی بسیار زیبا
  • استفاده از متریال مرغوب
  • سیستم صدا الکتریک
  • قیمت مناسب

 

راهنمای خرید

این ساز را میتوانید از مراکز خرید تجهیزات موسیقی تهیه نمایید اما در نظر داشته باشید که فروشنده باید هنگام خرید یک آرشه مخصوص همین شرکت را به شما تحویل دهد. اگر قصد دارید خرید آسان تری را داشته باشید می توانید از طریق وب سایت این ساز را خریداری کنید اما توجه داشته باشید که وب سایت مد نظر شما دارای دارای نماد اعتماد الکترونیک باشد، برای این که شما با آرامش بیشتری بتوانید خرید خود را انجام دهید میتوانید به لینک خرید ویولن ارزان وارد شوید تا ساز مورد نظر خود را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. توجه داشته باشید که تمامی ساز ها به صورت روزانه آپدیت شده و قیمت آنها به روز رسانی می شوند