مطمئنا خیلی از مردم جهان با کلمه اکولایزر آهنگ آشنایی دارند. و این کلمه به گوش خیلی اشنا می آید. اغلب افراد به نحوی با اکولایزر سروکار داشته اند. بگذارید یک مثال عینی بزنیم تا به ساده ترین شکل ممکن با مفهوم اکولایزر آشنا شوید.

امروزه ساخت و برنامه ساخت اکولایزر در اینستاگرام خیلی باب شده و در خیلی از صفحات اینستاگرام اکولایزر موزیک های مختلف را دیده اید. و یا خیلی از اوقات شده که با اکولایزر آهنگ ضبط ماشینتان سر و کله زده اید. شما این کار را برای بهبود کیفیت آهنگی که دارید می شنوید انجام می دهید. بله مفهوم اصلی اکولایزر در آهنگسازی نیز همین است. برای بهبود و اصلاح فرکانس ها مورد استفاده قرار می گیرد. برای آنکه بتوانید اطلاعات دقیق تری در رابطه با اکولایزر بدست بیاورید روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

 

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”آموزش ساخت اکولایزر اندروید” color=”primary” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbeatestan.com%2Fshop%2Fmake-eq-for-instagram||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

 

نکته قابل توجه

امروزه استفاده از اکولایزرهای گرافیکی به شما کمک می کند که با آگاهی بیشتری فرکانس های صدا را تقویت یا تضعیف کنید. توجه داشته باشید که اکولایزرها در قالب پلاگین ها ارائه می شوند. در واقع فردی که گوش آزموده تری را داشته باشد می تواند از اکولایزر استفاده بهینه تری کند.