آیا به دانلود وی اس تی رایگان می توان اعتماد کرد؟

دانلود وی اس تی رایگان

مطمئنا تمام کاربران اینترنت به دنبال دانلود وی اس تی رایگان هستند و اکثرا افراد علاقه ای به پرداخت بها برای استفاده از وی اس تی ها ندارند. و این نکته در تمامی نقاط جهان صدق می کند. و این موضوع فقط مختص به کشور ایران نیست. در اکثر کشورهای جهان قانونی به نام کپی رایت وجود دارد که بر طبق آن هیچ فردی حق نشر محصول فرد دیگری را بدون اجازه ناشر آن ندارد و اگر حق کپی رایت نقض شود. ناشر می تواند از طریق مراجع قانونی اقدام و تمامی فعالیت های فرد خاطی را مسدود نماید.

ولی متاسفانه یا خوشبختانه این قانون در ایران صدق نمی کند. ( مخصوصا برای محصولات خارجی ) برای همین همانطور که مشاهده می کنید شما به اغلب فایل ها و نرم افزار به صورت رایگان دسترسی دارید. ولی اگر توجه کرده باشید این موضوع برای مواردی مثل دانلود وی اس تی ، دانلود سمپل ، دانلود پلاگین آهنگسازی ، دانلود وی اس تی تحت کانتکت و … در ایران زیاد صدق نمی کند. ولی دلیل آن چیست؟ و آیا به دانلود وی اس تی رایگان می توان اعتماد کرد؟ در ادامه به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

 

آیا به دانلود وی اس تی رایگان می توان اعتماد کرد؟

باید به این موضوع توجه داشته باشید که به دلیل حجیم بودن فایل های مرتبط با آهنگسازی و هزینه بالای نگهداری در سرورها نمی توان دانلود وی اس تی رایگان ارائه نمود. البته در حال حاضر وبسایت ها و رسانه هایی هستند که وی اس تی یا مواردی مثل دانلود وی اس تی کم حجم ، دانلود وی اس تی پیانو ، و دانلود وی اس تی گیتار را به صورت رایگان در اختیارتان قرار می دهند. فک می کنید با توجه به هزینه های زیاد نگهداری که قالبا به صورت ماهانه پرداخته می شود. چرا باید دانلود وی اس تی رایگان را به شما ارائه دهند؟ اگر شما با این شرایط به جای آنها بودید هم فایل را رایگان در اختیار مخاطبتان قرار می دادید. متاسفانه این وبسایت ها صرفا برای جذب مخاطب این کار را انجام می دهند و رضایت مخاطب برایشان در اولویت نیست .

و البته در اکثر موارد هم با توجه به اینکه شما حجم بالایی را دانلود کرده اید، فایل کاملی را دریافت نمی کنید.

 

دانلود کرک ez drummer 2

 

نکته قابل توجه

مسئله بعدی برای اعتماد این است که آیا راهنمای کاملی برای فرایند نصب آن فایل را در اختیار شما قرار می دهند؟ و پشتیبانی مطلوبی را در قبال شما انجام خواهند داد؟ و آیا نسبت به شما و حجم اینترنتان تعهدی دارند؟ گاها با دانلود وی اس تی رایگان ممکن است ویروسی هم درون فایل ها قرار گیرد که آسیب جدی به سیستم شما نیز وارد نماید.

 

باید بدانید

توجه داشته باشید در دسته بندی دانلود وی اس تی رایگان همیشه کیفیت را به کمیت ترجیح دهید. گاهی وقتها حداقل با پرداخت بهای چیزی که میخواهید از آن استفاده کنید اطمینان کامل از درستی آن فایل دارید. اگر به هر دلیلی هم فایل به درستی کار نکرد آن رسانه موظف به رسیدگی به امور شما بدون در نظر گرفتن هزینه های اضافی می باشد.

 

چرا بیتستان قوانین کپی رایت را نقض می کند؟

همه ما با شرایط فعلی ایران از نظر اقتصادی آشنایی داریم. و می دانیم که مسائلی مثل تحریم ها آسیب جدی به اقتصاد کشور ما وارد کرده است. و اگر این مسائل وجود نداشت مطمئن باشید هیچ وقت به خودمان اجازه نمیدادیم که محصولات شرکت های خارجی را با قیمتی خیلی پایین تر از چیزی که هست در اختیارتان قرار دهیم . و برای اینکه ارتباط ما با جهان بیرونی مان حفظ شود و به دلیل تحریم های ظالمانه به اصطلاح از قافله عقب نمانیم . ناچار مجبور به این عمل گردیدیم. و این تعهد را به شما خواهیم داد که در کنارتان خواهیم ایستاد.

 

چرا بیتستان قوانین کپی رایت را نقض می کند؟

 

افتخار ما رضایت شماست

پس از گدشت تقریبا دو سال از راه اندازی وبسایت بیتستان، خوشبختانه رضایتی 95 درصدی از جانب کاربران سایتمان شامل حال ما گردیده است. و ما در کنار فروشگاه سایت بیتستان مواردی را مثل بخش دانلود وی اس تی رایگان به عنوان جبران محبت های شما در اختیارتان قرار داده ایم که امید داریم رضایت شما را جلب نماید. و همچنین برای جلب رضایت بیشتر شما دسته بندی آموزش ویدیویی راهنمای نصب وی اس تی و پلاگین را به صورت رایگان راه اندازی کرده ایم . و به صورت ویدیویی آموزش هایی را در این خصوص در اختیارتان قرار خواهیم داد. توجه داشته باشید که این دسته بندی به صورت هفتگی نیز بروزرسانی خواهد شد. برای اطلاع از بروزرسانی بخش دانلود وی اس تی رایگان روی دکمه زیر کلیک نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

راستی! برای مشاهده ویدیوهای جذاب و اطلاع از تخفیفات وارد کانال یوتوب یا پیج اینستاگرام شوید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
این مطالب هم ببینید!

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

ثبت نام دوره تنظیم موسیقی

آهنگسازی و تنظیم حرفه ای دیگر یک رویا نیست

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

از تاریخ 23 مهر 1401 با قیمت 2,500,000 تومان فروخته می شود.