اگر به تازگی تصمیم به یادگیری یکی از ساز ها را کرده اید اما نمی دانید به چه سازی علاقه دارید بهتر است بدانید سازی را باید انتخاب کنید که با روح و روان شما بازی کند تا زمانی که قصد نوازندگی با آن را دارید از آن لذت ببرید، در واقع شما زمانی می توانید یک ساز را فرا بگیرید تا آن را عضوی از بدن خود بدانید تا بتوانید تمام  نت ها را به صورت اورجینال اجرا کنید. حال تصمیم با شماست که چه سازی را انتخاب کنید اما حال که وارد محتوا مربوط به سازدهنی کی می مدل S02 شده اید معلوم میشود نسبت به سازدهنی حس خوبی دارید به همین منظور ما قصد داریم شما را با ساز دهنی بیشتر آشنا کنیم، سازدهنی در خانواده ساز های بادی قرار دارد و شما با دمیدن در سوراخ های آن میتوانید صدای دلخواه خود را تولید کنید.

ساز دهنی کی می مدل S02

 

سازدهنی مخصوص یادگیری

اگر قصد یادگیری سازدهنی را دارید ما در محتواییلیست خرید ساز دهنی حرفه ای را با تمام جزئیات معرفی کردیم تا کاربران مبتدی بتوانند با دیدی باز و آگاهی کامل سازدهنی مورد نظر خود را تهیه کنند اما در این محتوا قصد داریم سازدهنی کی می مدل S02 را به شما معرفی کنیم، این ساز دهنی دارای 24 سوراخ دوبل یا همان ترمولو میباشد که برای شروع یادگیری بسیار مناسب است، در واقع شما با استفاده از این ساز می توانید تمامی نت های دیاتونیک موجود در گام c را بنوازید البته به همین دلیل است که این سازدهنی را با نام دیاتونیک هم میشناسند.

این ساز دارای ظاهر بسیار جذابی میباشد که بیننده را به صورت خاصی به خود جذب می کند و نکته بسیار مهم قیمت آن است، این ساز دهنی با این که محصول کومپانی QI MEI میباشد دارای قیمت بسیار مناسبی است و در سه رنگ ( طلایی ، آبی و صورتی ) به بازار عرضه گردیده است.

 

ظاهر سازدهنی

ساز دهنی از جمله ساز هایی میباشد که میتوانید به راحتی آن را حمل کنید و در هر مکانی به نوازندگی با آن بپردازید، این نوع از ساز دارای صدای هارمونی بسیار جذابی میباشد که تحت تاثیر قرار میدهد اما اگر در یک گروه فعالیت داشته باشید متوجه خواهید شد که این ساز در بین تمامی ساز ها با نت ها هارمونی خودش چه غوغایی به خواهد کرد.

 

ساز دهنی کی می مدل S02

 

 

مشخصات فنی سازدهنی کی می

اگر قصد خرید سازدهنی کی می مدل S02 را دارید بهتر است قبل از هرچیز مشخصات فنی آن را بدانید برای مثال اولین مسئله که برای خرید این ساز بسیار مهم است طول و ضخامت این ساز است که (طول این ساز 200 میلی متر) و ضخامت این ساز ( 30 میلی متر ) می باشد، همانطور که در قسمت بالا مطالعه کردید این ساز دیاتونیک میباشد که دارای 48 قمیش است و ضخامت قمیش در این ساز 2 سانتی متر است. این ساز دارای اسلاید نمی باشد اما 24 سوراخ دارد و در دو گام میتوانید با این ساز به نوازندگی بپردازید.

اما اگر بخواهیم از متریالی که در ساخت این ساز استفاده شده صحبت کنیم بهتر است بگوییم دارای متریال فوق العاده با کیفیتی می باشد. متریالی که برای ساخت پوشش بیرونی  و شانه این ساز استفاده شده است استیل می باشد و رنگ استیل شانه در این ساز مشکی است. اما صفحه ارتعاشات این ساز را با آلومینیوم ساخته اند و جنس لبی این ساز از پلاستیک می باشد اما این مسئله را در نظر داشته باشید هنگام خرید باید جعبه و دستمال تمیز کننده را هم همراه ساز به شما تقدیم کنند.

 

 

راهنمای خرید ساز دهنی

اگر خرید این ساز را دارید ما با توجه به تحقیقاتی انجام داده ایم خریداران این ساز دهنی از خرید این ساز بسیار راضی می باشند اما اگر میخواهید بدانید که این ساز را از کجا خریداری کنید در پاسخ باید بگوییم که برای خرید این ساز میتوانید به مراکز خرید تجهیزات موسیقی تشریف ببرید و این ساز را تهیه کنید اما برای ساده شدن کار شما پیشنهاد می شود از وبسایت های معتبر این ساز دهنی را تهیه کنید چون بستر ساز دهنی در بازار نسبتا ضعیف است. با این ترفند شما میتوانید از داخل منزل ساز اصل را در یکی از وبسایت های معتبر که دارای نماد اعتماد الکترونیک هستند سفارش دهید و در هنگام دریافت ساز هزینه آن را درب منزل پرداخت کنید.