همانطور که می‌دانید کانتکت یک Player قدرتمند است. که تقریبا بازار وی اس تی را قبضه کرده است. و اکثر تنظیم کنندگان با دانلود کانتکت 5.8.1 به دنیای عظیم بانک‌های صدایی دست پیدا می‌کنند.در حال حاضر کانتکت به قدری مورد استقبال تنظیم کنندگان قرار گرفته‌ است. که تمام تولید کنندگان وی اس تی در جهان اکثر بانک‌های صدایی خودشان را تحت کانتکت 5.8.1 تولید می‌کنند.در ادامه به عناوین زیر پرداخته خواهد شد.

 • معرفی کوتاه
 • مشخصات کانتکت
 • دانلود کانتکت 5.8.1
 • مزایای استفاده از کانتکت 5.8.1
 • دانلود کانتکت برای اف ال استودیو

 

دانلود کانتکت برای اف ال استودیو

کانتکت برای اف ال استودیو

با کانتکت می‌توانید از آن در تمامی نرم افزارهای آهنگ‌سازی استفاده نمایید. و همچنین دانلود کانتکت برای اف ال استودیو ساگاری بالایی با این نرم افزار دارد.

 

در ادامه دانلود کنید : بررسی و دانلود وی اس تی ساکسیفون به همراه یک ویدئو از سه تار نوازی

 

مشخصات

حجم فایل آخرین نسخه ویندوز کانتکت ( 743 مگابایت ) می باشد. و نصب آن به سادگی هر چه تمام تر انجام می‌پذیرد.

 • حجم فایل : 743 مگابایت
 • رمز فایل : www.beatestan.com

 

مزایا

تفاوت کانتکت با دیگر پلیرها در این است که علاوه بر قابلیت نصب به صورت مستقل می‌تواند بانک‌های صدایی را هم پشتیبانی و اجرا نماید. و هم به صورت پلاگینی جداگانه در دیگر نرم افزارها قابل استفاده می‌باشد. در ادامه به معرفی برخی از قابلیت‌های دانلود کانتکت برای اف ال استودیو خواهیم پرداخت.

 

در ادامه دانلود کنید : دانلود مجموعه کامل لوپ داربوکا

 

دانلود کانتکت 5.7.3

 • افکت‌های حرفه‌ای
 • فیلتر‌های صدایی جدید
 • قابلیت تنظیم آهنگ
 • پشتیبانی از فرمت Midi
 • قابلیت شخصی سازی کامل

 

در ادامه بخوانید : بررسی و تحلیل کاملی از آموزش موسیقی الکترونیک[/su_note]

 

نکته قابل توجه

نسخه از این نرم افزار است که تحت ویندوز ارائه شده است. و افتخار داریم که آن را در اختیارتان قرار دهیم.

 

باید بدانید

جالب است بدانید که بانک‌های صدایی برای دانلود کانتکت برای اف ال استودیو از ساز دهنی تا یه ارکستر حرفه ای را در اختیار شما قرار می‌دهد.در واقع بانک‌های صدایی دانلود کانتکت برای اف ال استودیو در هر صدایی که به مغزتان خطور می‌کند ساخته شده است. و البته در تمامی سبک‌ها قابل استفاده می‌باشد و شامل دانلود وی اس تی دانلود، دانلود پلاگین ، دانلود لوپ و دانلود سمپل می‌شود.

بنده یکی از جالب‌ترین صداهایی که به شخصه استفاده کرده ام صدای بهشت و جهنم است که در پست‌های بعدی این صدای منحصر به فرد را در اختیارتان قرار می‌گیرد. در واقع سازندگان و تولیدکنندگان این بانک از محیط بهشت و جهنم الهام گرفته اند و فضای متفاوتی را رقم می‌زنند.

 

در ادامه دانلود کنید : بررسی و دانلود وی اس تی سه تار

 

دانلود کانتکت 5.8.1

 

راهنمای نصب و دانلود کانتکت برای اف ال استودیو

بعد از دانلود کانتکت 5.8.1 به سادگی هر چه تمام‌تر می‌توانید مراحل نصب را دنبال نمایید. برای انجام اینکار راهنمای نصب درون فایل دانلود کانتکت 5.8.1 نیز موجود می‌باشد.

 

در ادامه بخوانید : چطور یک وی اس تی متناسب را انتخاب کنیم؟ 

 

حرف آخر

برای دوستان و هنرمندانی که با سیستم عامل مک کار می‌کنند و دانلود کانتکت 5.8.1 را انجام داده‌اند هم یک خبر خوش داریم و آن خبر این است که اگر کسی در انتهای این مطلب درخواست نسخه مک برای دانلود کانتکت 5 را کند، نسخه رایگان مک نرم افزار کانتکت 5 هم در اختیارتان قرار خواهیم داد.

 

دانلود فایل با لینک مستقیم

حجم فایل دانلود کانتکت 5.8.1 : 743 مگابایت

رمز فایل : www.beatestan.com