مزایای دانلود آبجکت تری دی مکس معماریست

بروز‌رسانی‌شده در تاریخ 23 ژوئن 2020

برای استفاده از نرم افزار تری دی مکس در ابتدا شما جسمی را به صورت دو بعدی طراحی می نمایید. سپس به آن حجم داده و طرحی سه بعدی ایجاد می کنید. پس از آن نیاز است تا با انتخاب و اجرای متریال ها روی طرح آن را به واقعیت نزدیک تر سازید. استفاده از دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس ، می تواند طرح شما را به واقعیت شبیه تر نماید. در نهایت با رندر گیری نمودن، می توانید تصویری مشابه با واقعیت طرحتان ارائه دهید.

 

استفاده از فیلم آموزش 3dmax در معماری ، می تواند به شما در راستای آموزش این نرم افزار کمک شایانی نماید. در ادامه قصد داریم شما را با دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس بیشتر آشنا کنیم.

 

دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس

 

دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس در معماری

اگر شما قصد داشته باشید که آبجکتی را برای طرح خود، ترسیم و طراحی نمایید. به طور یقین زمان بسیار زیادی را از شما خواهد گرفت. دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس و استفاده از آنها می تواند به روند طراحی شما سرعت بیشتری بدهد. از همین رو با دانلود جدید تری آبجکت های تری دی مکس می توانید تنوع بالایی را در المان ها و آبجکت های مورد نظر خود مشاهده نمایید. همچنین آبجکت های آماده شباهت بیشتری به واقعیت دارند و طرح شما را واقعی تر جلوه می دهند.

 

دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس

 

ضرورت دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس در معماری

استفاده از متریال های ساختمان طرح شما را شبیه به واقعیت می کند. اما اگر آسمان و زمینی وجود نداشته باشد، خیلی نمی توانید با طرح ارتباط بر قرار کنید. همچنین وجود ماشین، خیابان، تابلو های زیبا، صندلی و … همگی می توانند در القای احساس واقعی بودن در طرح شما بسیار کمک کننده باشند.

حتی استفاده از متریال های آماده برای دیوار ها و پنجره های ساختمان می تواند در واقعی بودن طرح شما تاثیری چشم گیر داشته باشد. نرم افزار تری دی مکس دارای آبجکت ها و متریال های پایه ای می باشد. اما قطعا برای ارائه یک طرح کامل و چشم گیر نیاز است تا، از آبجکت های بیشتر و جدید تری استفاده نمایید.

سایت های معماری در هر دوره ای آبجکت های جدیدی را طراحی می کنند و آنها را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس، می تواند شما را کاملا به روز نگه دارد. و با دانلود آبجکت های جدید ، آبجکت های با کیفیت تری را به نسبت قبلی در اختیار شما قرار دهند.

 

نکته قابل توجه

به طور مثال فکر کنید از طرحی داخلی رندر گرفته اید، پشت پنجره ای که در طرح شماست یک رنگ مطلق و مصنوعی وجود دارد. حالا همان طرح را با استفاده از آبجکت درخت و آسمان پشت پنجره تصور کنید. پس از رندر گیری، از نظر شما کدام رندر به واقعیت نزدیک تر می باشد؟ طبیعتا طرحی که از آبجکت های آماده و شبیه به واقعیت در آن استفاده شده است.

استفاده از آبجکت های آماده صندلی، چراغ خواب، تخت خواب و لوستر و … در فضای اتاق خواب، در نهایت رندری بسیار واقعی و زیبا خواهد داشت. همچنین استفاده از آبجکت درب های ورودی، گیاهان تراس، پنجره هایی با شیشه هایی که نور را منعکس می کنند، ماشین و انسان های عابر می تواند طرح نهایی شما را به واقعیت شبیه تر نماید.

 

دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس

 

دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس و استفاده از آنها

پس از دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس، نیاز است تا بتوانید آنها را روی برنامه و در کنار طرح خود اجرا نمایید. در ادامه مراحل استفاده از آبجکت ها پس از دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس در محیط نرم افزار را برای شما توضیح خواهیم داد.

  1. دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس اولین کاری است که باید انجام شود.
  2. پس از آن باید صفحه تری دی مکس را باز نمایید.
  3. با انتخاب گزینه merge در تری دی مکس می توانید آبجکت هایی که دانلود نموده اید، را روی صفحه باز نمایید.
  4. پس از باز کردن آبجکت، متریال های استفاده شده در آن را در برنامه تری دی مکس معرفی نمایید، تا هنگام رندر گیری متریال ها کاملا دیده شوند.

 

دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس

 

دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس در طراحی پوستر و طرح های معماری می تواند حرفه ای بودن شما را در کارتان بیشتر به رخ بیننده بکشد. برای دانلود جدید تری آبجکت های تری دی مکس می توانید از سایت Memarist.ir کمک بگیرید. این سایت می تواند جدید ترین آبجکت ها را تری دی مکس در اختیار شما قرار دهد.

با دانلود جدید ترین آبجکت های تری دی مکس و استفاده از آنها در طراحی های خود از طرح نهایی خود و رندر آن لذت ببرید. اگر هنوز به استفاده از آنها راغب نیستید. کافی است به تصاویری که در اختیار شما قرار داده ایم نگاه کنید. این تصاویر هیچکدام واقعی نبوده و حاصل طراحی در تری دی مکس و استفاده از آبجکت های جدید و آماده در کنار طرح است.

 

برای اینکه از خدمات ما بهتر استفاده کنید وارد بخش راهنما سایت شوید.

برای مشاهده آموزش نصب ویدیویی اینجا کلیک کنید.

راستی! برای مشاهده ویدیو آموزشی رایگان و کاربردی وارد کانال یوتیوب بیتستان شوید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

محصولات آموزشی که باید ببینید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

با خرید عضویت ویژه به صدها وی اس تی ، پلاگین و… همچنین فیلم های آموزشی به صورت رایگان دسترسی خواهید داشت.

فرم ورود به حساب کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ همین الان ثبت‌نام می کنم