سفارش آهنگسازی و تنظیم آهنگ

همانطور که می‌دانید اگر بخواهید آهنگی را به طور مستقیم به یک تنظیم کننده و یا آهنگساز سفارش دهید. علاوه بر اینکه زمان بسیار زیادی طول می‌کشد که کار شما در صف آماده سازی قرار گیرد. بلکه با توجه به شهرت آن تنظیم کننده هزینه‌های شما هم افزایش می‌یابد. و البته به طور متوسط اگر یک تنظیم کننده معمولی کاری را برایتان تنظیم کند حداقل مبلغی که از شما دریافت خواهد کرد یک میلیون تومان می‌باشد. و این رقم شاید شما را از ادامه راهتان منصرف سازد.

 

سفارش آهنگسازی اختصاصی

تیم بیتستان افتخار دارد که با توجه به شرایط اقتصادی و همچنین به منظور حمایت از استعدادهای جوان ایرانی تخفیفی را برایتان در نظر گرفته ایم که بعد از ثبت سفارش اعلام می گردد. البته در صورت تمایل به سفارش آهنگسازی و تنظیم به عنوان هدیه میکس و مسترینگ سفارش تنظیم آهنگ مورد نظر را هم به صورت رایگان برایتان انجام می‌دهیم.

 

نکته قابل توجه

برای آشنایی بیشتر و اطلاع از فعالیت‌های مدیر وبسایت بیتستان روی دکمه آبی رنگ زیر کلیک نمایید.

 

سفارش آهنگ بی کلام

در صورت تمایل به سفارش تنظیم آهنگ می‌توانیم آهنگ مورد نظرتان را بی کلام کنیم که این کار به دو روش نیز انجام می‌شود.

 

حذف صدای خواننده

در خصوص حذف صدای خواننده محصولی را برایتان آماده کرده ایم که به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید صدای خواننده آهنگ مورد نظرتان را حذف کنید. که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید روی عکس زیر کلیک نمایید.

 

حذف صدای خواننده

 

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که در صورت نداشتن زمان کافی برای آموزش حذف صدای خواننده می‌توانید انجام اینکار را به تیم بیتستان بسپرید تا کمتر از یک روز برایتان انجام دهیم.

 

سفارش آهنگسازی و تنظیم

هزینه و مدت زمان انجام تنظیم و بازسازی مجدد سفارش آهنگ بی کلام با توجه به آهنگ ارسالی شما تعیین می‌گردد.

 

لطفا برای مشاوره رایگان برای سفارش آهنگ بی کلام و سفارش آهنگسازی و تنظیم از راه‌های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

فرم ورود به حساب کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ همین الان ثبت‌نام می کنم