شاید برایتان اتفاق افتاده باشد که یک وی اس تی یا پلاگین را از کامپیوتر خود حذف کرده باشید ولی وقتی به مسیر نصب آن می‌روید مشاهده می‌کنید که آن فایل به صورت کامل حذف نشده است . یا اینکه بعد پاک کردن آن و بعد از نصب مجدد آن وی اس تی یا پلاگین هنوز تنظیمات نصب قبلی را مشاهده می‌کنید. و این مسئله به هیچ نحوی انجام نمی‌شود.در این پست قصد داریم به رفع کامل حذف کامل وی اس تی پلاگین بپردازیم. و بگوییم از چه نرم افزاری و به چه صورت استفاده کنید که حذف کامل وی اس تی اتفاق بیوفتد.

 

دانلود نرم افزار Your Uninstaller

ابتدا از لینک زیر به صورت مستقیم آخرین نسخه نرم افزار Your Uninstaller را دانلود نمایید و پس از خارج کردن آن از حالت فشرده مراحل نصب را به صورت قدم به قدم با ما انجام دهید. لازم به ذکر است که آموزش اکسترکت کردن فایل با نرم افزار Winrar را می توانید در لینک آبی رنگ فرا بگیرید.

 

[dlbox title=”دانلود با لینک مستقیم” link=”http://dl.beatestan.com/download/1/Your.Uninstaller.7.5.2014.03.rar” type=”.rar” size=”6 مگابایت”pass=”www.beatestan.com”]

 

راهنمای ویدیویی نصب و استفاده از نرم افزار Your Uninstaller

در این بخش راهنمای نصب و اجرای این تکنیک به صورت ویدیویی و قدم به قدم تقدیم حضورتان می‌کنیم.

 

 

راهنمای استفاده

1. بعد از نصب برنامه ابتدا نرم افزار را اجرا کنید و روی وی اس تی یا پلاگینی که می‌خواهید به صورت کامل حذف نمایید راست کلیک کرده و گزینه Uninstall را انتخاب کنید.

 

حذف کامل وی اس تی پلاگین

 

2. در این مرحله همانند تصویر زیر ابتدا گزینه Super Mode را در حالت انتخاب شده قرار دهید و روی گزینه Next کلیک کنید.

 

 

3. در این بخش منتظر بمایید تا صفحه بعدی به شما نمایش داده شود.

 

 

4. در این صفحه پیامی مبنی بر اطمینان شما از حذف کامل وی اس تی پلاگین پرسیده شده است که برای ادامه باید آن را تایید نمایید.

 

 

5. در این بخش فایل مورد نظر به صورت مقدماتی حذف شده است. و شما باید روی گزینه Ok کلیک نمایید.

 

 

6. در این قسمت مشاهده خواهید کرد که برنامه Your Uninstaller به صورت کامل در حال حال پاکسازی وی اس تی و پلاگین از رجیستری می‌باشد.

 

 

7. در این بخش روی گزینه Next کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید.

 

 

8 . نرم افزار در حال انجام مراحل پایانی حذف می باشد.

 

 

9 .  حذف به صورت کامل انجام شده است . فقط کافیست روی گزینه Finish کلیک نمایید. لذت ببرید.