مرکز دانلود نرم افزار آهنگسازی

در بخش مرکز دانلود علاوه بر دانلود نرم افزارهای آهنگسازی می توانید مواردی همچون دانلود وی اس تی ، دانلود پلاگین آهنگسازی ، دانلود پریست آهنگسازی ، دانلود پریست آهنگسازی و ... را به سادگی دانلود نمایید. اگر هنوز موفق به خرید عضویت ویژه نشدید روی دکمه زیر کلیک کنید.

یکی از مهم ترین عناصر تاثیر گذار در مبحث آموزش آهنگسازی استفاده از سازهای با کیفیت نرم افزاری است که امروزه به لطف کمپانی های مطرح تولید نرم افزارهای آهنگسازی ، با کیفیت ترین سازها اعم از وی اس تی ، سینتی سایزر ، سمپل های آهنگسازی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

 

 

دانلود وی اس تی و پلاگین آهنگسازی

نکته مهم بعدی داشتن وی اس تی ها و در واقع داشتن سازهای با کیفیت می باشد که کمک شایانی در زمینه ارتقای آهنگسازی شما خواهد کرد.علاوه بر این موضوع شما برای افزایش کیفیت موسیقی خود و هم چنین افکت گذاری روی صداهای خود نیاز به پلاگین های آهنگسازی دارید . که در این بخش به صورت کاملا تخصصی تمامی موارد را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

 

 

چرا از بیتستان دانلود کنیم؟

برخی از نرم افزار ها به صورت رایگان ارائه شده اند و می توانید از صحت کارکرد آنها مطلع شوید و برای دانلود مابقی فایل ها نیاز به خرید عضویت ویژه دارید . علاوه بر این موضوع راهنمای نصب ویدیویی برخی از پرطرفدارترین نرم افزارها به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت. که به واسطه آن می توانید این نرم افزارها را به سادگی نصب نمایید. در انتها اگر تمایل به خرید عضویت ویژه دارید . همین الان روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید تا اطلاعات مرتبط با آن را ملاحظه فرمایید.

 

فرم ورود به حساب کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ همین الان ثبت‌نام می کنم