درباره بیتستان

 

بیتستان از اوایل سال 1396 خورشیدی به طور رسمی، فعالیت خود را با هدف ارتقاء سطح آگاهی و آموزشِ موسیقاییِ جوانان با استعداد ایرانی و دانلود بیت آهنگ در ایران آغاز کرد.این وبسایت با فضایی ساده و گویا ، سهولت در انتخاب محصول و سبکِ مورد نظر را ممکن و ارتباط غیر مستقیم با آهنگسازان و تنظیم کنندگان این وبسایت موجب کاهش هزینه های پرداختی توسط علاقه مندان به خوانندگی گردید.

 

وجه تمایز

وجه تمایز بیتستان نسبت به سایت های مشابه، علاوه بر مطالب آموزشی رایگان و مقالات تحلیلی کاربردی، تهیه و تولید پکیج های لوپ نایاب و تهیه آرشیوی از وی اس تی های خاص و کاربردی است. همچنین  استفاده از سازهای ایرانی و سنتی در تولید و تنظیم اکثر آثار موسیقایی ارائه شده در سبک های متنوع و روز دنیا یکی دیگر از وجوه تمایز بیتستان می باشد!  امید است که این تلفیق بتواند پلی از نسل گذشته به نسل امروز و آینده ساخته و باعث آشتی بین سلیقه های متفاوت شود و در کنار آن موسیقی اصیل و سازهای سنتی کشور عزیزمان ،دوباره جایگاه خود را در جامعه و بین جوانان، پر رنگ تر کند!

چشم انداز

کسب درآمد جوانان از راه  آموزش موسیقی با توجه منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، چشم انداز و دورنمای این مجموعه ایجاد بازار کاری ایمن در زمینه تجارت و کسب و کار اینترنتی و اشتغال زایی برای جوانان مستعد کشورمان ایران ، با حفظ ارزش های آموزش موسیقی اصیل و سنتی ایرانی می باشد. علاقه مندان می توانند با پیگیری مطالب آموزشی ارائه شده در بیتستان در زمینه تولید و آموزش موسیقی کسب مهارت کنند و در آینده ای نه چندان دور محصولات خود را در همین وبسایت به علاقه مندان به دانلود بیت آهنگ ، عرضه نمایند.

 

صحبت پایانی

لازم  به ذکر  میباشد تمامی  فعالیت های این مجموعه طبق قوانین و مقررات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران است. از کاربران محترم بیتستان نیز انتظار می رود که در چهار چوب این موازین و مقررات فعالیت نمایند.