درباره بیتستان

 

بیتستان از اوایل سال 1396 خورشیدی به طور رسمی، فعالیت خود را با هدف ارتقاء سطح آگاهی و آموزشِ موسیقاییِ جوانان با استعداد ایرانی در ایران آغاز کرد.این وبسایت با فضایی ساده و گویا ، سهولت در انتخاب محصول و سبکِ مورد نظر را ممکن و ارتباط غیر مستقیم با آهنگسازان و تنظیم کنندگان این وبسایت موجب کاهش هزینه های پرداختی توسط علاقه مندان به خوانندگی گردید. در ضمن برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیر وبسایت بیتستان روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.

 

وجه تمایز

وجه تمایز بیتستان نسبت به سایت های مشابه، علاوه بر مطالب آموزشی رایگان و مقالات تحلیلی کاربردی، تهیه و تولید پکیج های لوپ نایاب و تهیه آرشیوی از وی اس تی های خاص و کاربردی است. همچنین استفاده از سازهای ایرانی و سنتی در تولید و تنظیم اکثر آثار موسیقایی ارائه شده در سبک های متنوع و روز دنیا یکی دیگر از وجوه تمایز بیتستان می باشد!  امید است که این تلفیق بتواند پلی از نسل گذشته به نسل امروز و آینده ساخته و باعث آشتی بین سلیقه های متفاوت شود و در کنار آن موسیقی اصیل و سازهای سنتی کشور عزیزمان ،دوباره جایگاه خود را در جامعه و بین جوانان، پر رنگ تر کند!

 

چشم انداز

کسب درآمد جوانان از راه  آموزش موسیقی با توجه منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، چشم انداز و دورنمای این مجموعه ایجاد بازار کاری ایمن در زمینه تجارت و کسب و کار اینترنتی و اشتغال زایی برای جوانان مستعد کشورمان ایران ، با حفظ ارزش های آموزش موسیقی اصیل و سنتی ایرانی می باشد. علاقه مندان می توانند با پیگیری مطالب آموزشی ارائه شده در بیتستان در زمینه تولید و آموزش موسیقی کسب مهارت کنند و در آینده ای نه چندان دور محصولات خود را در همین وبسایت به علاقه مندان عرضه نماید.

 

صحبت پایانی

لازم  به ذکر  میباشد تمامی  فعالیت های این مجموعه طبق قوانین و مقررات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران است. از کاربران محترم بیتستان نیز انتظار می رود که در چهار چوب این موازین و مقررات فعالیت نمایند.

فرم ورود به حساب کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ همین الان ثبت‌نام می کنم