آموزش آهنگسازی

آهنگسازی ، تنظیم و میکس و مسترینگ جز اصلی ترین تخصص ها برای خلق یک موسیقی محسوب می شوند. اگر به ساخت موزیک علاقه مند هستید و نمی دانید دقیقا آهنگسازی و موسیقی را از کجا شروع کنید روی دکمه زیر کلیک کنید یا وارد یکی از دسته بندی های زیر شوید.

آموزش آهنگ سازی

یکی از مباحثی که در موسیقی باید به صورت اصولی به آن پرداخته شود ، مبحث آموزش آهنگسازی است. در حال حاضر موسیقی کشور نیاز به افزایش سطح آموزشی دارد که باید توجه ویژه ای به آن داشت. تا با ارتقای سطح آگاهی موسیقایی در رشد این امر مهم سهیم باشیم. در این راستا ما در وبسایت بیتستان تصمیم گرفتیم تا با ارائه آموزش های کاربردی آهنگ سازی با کامپیوتر بتوانیم حداقل نقشی را در این مهم داشته باشیم.

 

آموزش آهنگسازی با کامپیوتر

بگذارید این بخش از صحبتمان را با یک سوال شروع کنیم. آیا آهنگسازان حرفه ای در ایران و جهان از کامپیوتر برای آهنگسازی استفاده می کنند؟ در جواب باید بگوییم که شما برای پیاده سازی و چیدمان نهایی نیاز به استفاده از کامپیوتر در آهنگسازی دارید تا بتوانید از این فناوری چندین ساله به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. در همین راستا شما در ابتدا نیاز به یک کامپیوتر یا لپ تاپ دارید تا بتوانید کار خود را شروع کنید. در مرحله بعدی شما نیاز به دانستن اصطلاحات موسیقی و اصول اولیه موسیقی دارید.

بعد از اینکه این موارد را پشت سر گذاشتید باید به واسطه نرم افزارهای آهنگسازی و تمامی نرم افزارهایی که به صورت کمکی به یاری شما خواهند آمد ایده ها ، ریتم ها و بقیه مواردی که نیاز دارید را اجرایی نمایید. ما به شما کمک می کنیم که با نرم افزارهای آهنگسازی آشنایی بیشتری پیدا کنید.

اگر به حوزه نوازندگی علاقه مندید می توانید قبل از شروع حرفه ای مباحث پایه ای ساز شناسی را یاد بگیرید و به صورت کاملا بنیادی با انواع ساز ها آشنایی داشته باشید. یا اگر به شناخت اصولی سبک های موسیقی علاقه مندید ما در وبسایت بیتستان تمامی این اطلاعات را به صورت کاملا اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

 

آموزش آهنگسازی با نرم افزار امکان پذیر است؟

اگر بر این باور هستید که نمی شود آموزش آهنگسازی با نرم افزار را یاد گرفت قطعا دچار باوری اشتباه شدید ، چون در دنیای مدرن امروز تمامی آهنگهایی که شما می شنوید با کامپیوتر ساخته شده است و کامپیوتر و نرم افزار به بخشی جدا نشدنی از آموزش آهنگسازی و تنظیم می باشد.

ما در این بخش پر استفاده ترین نرم افزارهای آهنگسازی را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن آموزش آهنگسازی را یادبگیرید.
 

بدون ساز، آهنگ بساز

رویایی ناممکن که به حقیقت پیوست!

ساعت
دقیقه
ثانیه