آموزش آهنگسازی

یکی از مباحثی که در موسیقی باید به صورت اصولی و همیشگی به آن پرداخته شود و به شکلی جدی تر به آن اهمیت داده شود ، مبحث آموزش آهنگسازی یا آموزش موسیقی است. در حال حاضر موسیقی کشور نیاز به افزایش سطح آموزش موسیقی حس می شود که مردم و مسئولین باید توجه ویژه ای به آن داشته باشند . تا در کنار هم بتوانیم با ارتقای سطح آگاهی موسیقایی در رشد این امر مهم سهیم باشیم. در این راستا ما در وبسایت بیتستان تصمیم گرفتیم تا با ارائه آموزش های کاربردی آهنگ سازی با کامپیوتر بتوانیم حداقل نقشی را در این مهم داشته باشیم.

 

آهنگسازی کامپیوتری

بگذارید این بخش از صحبتمان را با یک سوال شروع کنیم. آیا آهنگسازان حرفه ای در ایران و جهان از کامپیوتر برای آهنگسازی استفاده می کنند ؟ در جواب باید بگوییم که شما برای پیاده سازی و چیدمان نهایی نیاز به استفاده از کامپیوتر در آهنگسازی دارید تا بتوانید از این فناوری چندین ساله به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. در همین راستا شما در ابتدا نیاز به یک کامپیوتر یا لپ تاپ دارید تا بتوانید کار خود را شروع کنید. در مرحله بعدی شما نیاز به دانستن اصطلاحات موسیقی و اصول اولیه موسیقی دارید. و بعد از اینکه این موارد را پشت سر گذاشتید باید به واسطه نرم افزارهای آهنگسازی و تمامی نرم افزارهایی که به صورت کمکی به یاری شما خواهند آمد ایده ها ، ریتم ها و بقیه مواردی که نیاز دارید را اجرایی نمایید. ما به شما کمک می کنیم که با نرم افزارهای آهنگسازی آشنایی بیشتری پیدا کنید.

 

آموزش موسیقی

اگر به حوزه نوازندگی علاقه مندید می توانید قبل از شروع حرفه ای مباحث پایه ای ساز شناسی را یاد بگیرید و به صورت کاملا بنیادی با انواع ساز ها آشنایی داشته باشید. یا اگر به شناخت اصولی سبک های موسیقی علاقه مندید ما در وبسایت بیتستان تمامی این اطلاعات را به صورت کاملا اختصاصی در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

فرم ورود به حساب کاربری

ابتدا باید وارد حساب کاربری خود شوید

کاربر جدید هستید؟ همین الان ثبت‌نام می کنم