ساخت ریتم شیش و هشت در اف ال استودیو (ریتم 6/8)

اگر به دنبال یادگیری و ساخت ریتم شیش و هشت در اف ال استودیو هستید و دوست دارید ریتم 6/8 را به سادگی هر چه تمام تر بسازید ، در ادامه با ما در بیتستان همراه باشید. قطعا یکی از پرطرفدارترین سبکهای موسیقی ایرانی در بین عموم جامعه آهنگ های شیش و هشت است که که اغلب فضای شادی دارند . برای ساخت اینگونه از موسیقی شما باید اصول و قواعد پیاده سازی آن را در نرم افزار های آهنگسازی بدانید. و اگر این اصول را یاد بگیرید دیگر نگرانی بابت ساخت ریتم شیش و هشت ندارید . ما در این آموزش ساخت این ریتم پرطرفدار را در اف ال استودیو به شما آموزش خواهیم داد.


ساخت ریتم شیش و هشت در اف ال استودیو

نکته مهم و قابل تامل این است که برای اینکه بتوانید ساخت ریتم شیش و هشت در اف ال استودیو را بهتر انجام بدید باید ابزار مناسب برای این کار را انتخاب کنید تا بتوانید در کنار یادگیری ریتم سازی فضای زیباتری را به پروژه آهنگسازی خود ببخشید. در قدم اول شما باید کسر میزان پروژه آهنگسازی خود را انتخاب کنید تا بتوانید ریتم های مناسب تری را در پروژه آهنگسازی خود بسازید. در این مرحله ابتدا به منو آپشن در برنامه اف ال استودیو بروید و از منوی باز شده زیر منو Project General Setting را انتخاب نمایید.( مطابق تصویر )

 

ساخت ریتم شیش و هشت در اف ال استودیو

 

در صفحه ای که باز می شود در بخش Time Setting می توانید کسر میزان پروژه آهنگسازی خود را تغییر دهید که در حالت پیشفرض نرم افزار روی کسر میزان 4/4 می باشد که قبلا در رابطه با ساخت ریتم 4/4 یک آموزش کامل ساخته ایم که می توانید آن را مشاهده کنید. در این قسمت از آموزش ساخت ریتم شیش و هشت در اف ال استودیو برای آنکه بتوانید کسر میزان پروژه آهنگسازی خودتان گزینه Numerator را روی 6 و گزینه Denomarator را روی عدد 4 تنظیم کنید. ( مطابق تصویر )

 

کسر میزان در اف ال استودیو

 

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که برای ساخت ریتم 3/4 هم همین روند را پیش بگیرید ، البته در ویدیو مرتبط همین پست هر دو کسر میزان 6/8 و 3/4 را به شما آموزش داده ایم. در ضمن برای آنکه بتوانید این موضوع را بیشتر درک کنید به پلی لیست بروید و پس از هر بار تغییر در کسر میزان تغییرات ایجاد شده در میزان ضرب های موجود را ملاحظه بفرمایید ( مطابق تصویر )

 

 

توجه شما را به دیدن ویدیو در ابتدا این پست جلب می کنم.

 

پیشنهاد دانلود رایگان

برای دانلود رایگان و مشاهده دوره صفر تا صد اف ال استودیو همین الان اقدام کنید.

این دوره آموزشی تا مدت محدودی رایگان می باشد.

4.2/5 - (4 امتیاز)

راستی! برای مشاهده ویدیوهای جذاب و اطلاع از تخفیفات وارد کانال یوتوب یا پیج اینستاگرام شوید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
این مطالب هم ببینید!

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

ثبت نام دوره تنظیم موسیقی

آهنگسازی و تنظیم حرفه ای دیگر یک رویا نیست

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

از تاریخ 23 مهر 1401 با قیمت 2,500,000 تومان فروخته می شود.