وی اس تی گیتار AGT Ample Sound از کمپانی مطرح Ample Sound از بیتستان محصولی است که امروز به شما معرفی خواهیم کرد. اگر به یک گیتاریست حرفه ای مسلط به تمامی تکنیک های نوازندگی نیاز دارید ، ما به شما این وی اس ای را پیشنهاد می کنیم. تنظیمات این پلاگین برای نواختن ریتم ، آرپژ یا ملودی بسیار پویا و کنترل شده بوده و صدای خروجی حس یک گیتار واقعی را به شنونده القا می کند.این وی اس تی گیتار آکوستیک براساس ساز Taylor 714 Acoustic Guitar سمپل و شبیه سازی شده است. در ضمن برای دانلود وی اس تی وارد لینک آبی رنگ شوید.

 

وی اس تی گیتار AGT Ample Sound

 

یکی از دلایل تفاوت صدای وی اس تی و صدای ساز زنده ، عدم وجود صداهای طبیعی مانند صدای لغزش دست روی سیم و نویز فرت ، و صداهای طبیعی دیگر که فقط در حین نوازندگی ایجاد می شوند ، می باشد. اما در این محصول قوی و قدرتمند تمامی صداهایی که یک گیتاریست حرفه ای با یک ساز حرفه ای می تواند ایجاد کند ، طراحی شده است.

 

چرا از وی اس تی گیتار AGT Ample Sound استفاده کنم؟

شاید از خود پرسیده باشید برای ساخت یک آهنگ به سبک پاپ باید از چه وی اس تی ها استفاده کنم؟ وی اس تی Ample Guitar یکی از وی اس تی های مورد نیاز برای ساخت آهنگ پاپ می باشد. نمای ظاهری وی اس تی گیتار Ample Guitar به شکل زیر می باشد.

 

قیمت جهانی

قیمت این وی اس تی 169 دلار آمریکا است.

 

مشخصات محصول

محصول وی اس تی Ample Guitar به همراه آموزش فارسی که حجم آن 2.93 گیگابایت می‌باشد.که به صورت یک وی اس تی جداگانه قابل نصب در تمامی نرم افزارهای میزبان از جمله اف ال استودیو و کیوبیس می باشد.

  • حجم فایل : 2.93 گیگابایت
  • رمز فایل : www.beatestan.com

 

نکته قابل توجه

لینک دانلود به صورت اتوماتیک در هر ساعت از شبانه روز پس از پرداخت برای شما نمایان خواهد شد.

 

پیش نمایش

 

 

آموزش فارسی وی اس تی گیتار آکوستیک

در ادامه به آموزش فارسی وی اس تی گیتار کلاسیک پرداخته می‌شود.

 

قسمت اصلی

وی اس تی AGT Ample Sound

 

ریتم نوازی

 

تعریف آکورد و انتخاب الگوی ریتمی

در این قسمت به صورت مختصر و اجمالی به معرفی قابلیت های ساختن ریتم در وی اس تی گیتار آکوستیک AGT اشاره خواهیم کرد.به زودی آموزش چیدن آکورد با این وی اس تی خارق العاده منتشر خواهد شد.

 

 آموزش فارسی وی اس تی Ample Guitar

 

تبلچر نویسی

در این قسمت می توانید نت ملودی یا آرپژ و ریتم مورد نظر خود را به صورت تبلچر بنویسید. با فشردن دکمه پخش، قطعه نوشته شده را بشنوید و اصلاح کنید.

 

 

افکت های ویژه

در این قسمت از وی اس تی گیتار آکوستیک می توانید از 7 افکت محبوب و مطرح زیر استفاده کنید و همچنین قابلیت پدال WAH هم در نوع خود جالب و کاربردی می باشد.

 

افکت‌های ویژه وی اس تی گیتار آکوستیک

 

ویرایش و کوک کردن نت سیم ها

 

ویرایش و کوک کردن نت سیم وی اس تی گیتار آکوستیک

 

لینک دانلود مخصوص کاربران حرفه ای بیتستان می باشد