بازسازی موسیقی بی کلام ایرانی و آهنگ بازم بتاب سیروان خسروی یکی دیگر از کارهای الکترونیک و سبک پاپ این خواننده پاپ می باشد.موسیقی بی کلام ایرانی بازم بتاب سیروان خسروی قطعه ای فوق العاده زیبا در سبک الکترونیک پاپ است.این اثر در تاریخ 02 دی 1392 منتشر شد و بازتاب بسیار خوبی در بین طرفداران این سبک موسیقی داشت.

در ادامه به بررسی عناوین زیر خواهیم پرداخت.

  • مشخصات آهنگ
  • نکته قابل توجه در بازسازی
  • موزیک ویدیو
  • اسپانسرینگ
 

در ادامه دانلود کنید : آهنگ سوژه هات تکراریه بی کلام

 

 

مشخصات آهنگ بی کلام بازم بتاب سیروان خسروی

متن آهنگ بازم بتاب سیروان را زانیار خسروی برادر سیروان گفته است ملودی کار هم با همکاری شهاب رمضان ساخته شده مثل همیشه کیبورد ، تنظیم و میکس و مستر فوق العاده این اثر از سیروان خسروی و سینتی سایزر این آهنگ هم توسط اشکان آبرون زده شده و گیتار آن هم نیما بر عهده داشته است.

 

 

دانلود آهنگ بازم بتاب سیروان خسروی

 

 

نکته قابل توجه

زانیار خسروی همیشه دستی بر گفتن ترانه داشته و وظیفه ساخت آهنگ و شعر اکثر آهنگ‌های خودش را هم بر عهده گرفته است. این هنرمند جوان کشورمان در خیلی از موسیقی‌های سیروان یا خوانندگان معروف دیگر به عنوان ترانه سرا و آهنگساز همکاری داشته است.

 

 

عکس جدید زانیار خسروی

 

در ادامه دانلود کنید : دانلود آهنگ بی کلام حس کمیاب زانیار خسروی

 

 

موزیک ویدیو آهنگ بازم بتاب سیروان خسروی

بعد از انتشار این کار زیبا موزیک ویدیو آن هم که فوق العاده زیبا است ساخته شد و در سراسر دنیا منتشر شد. موزیک ویدیو و آهنگ بازم بتاب سیروان خسروی با تنظیم متفاوتی از آهنگ اصلی از یکی از کنسرت‌های سیروان به صورت رسمی منتشر شده است.تنظیم متفاوت آهنگ بازم بتاب سیروان خسروی در کنسرت او با همکاری ، یک گروه از نوازندگان ارکسترال به صورت زنده انجام شد که با استقبال بی نظیر طرفداران سیروان خسروی رو برو شد.

 

آهنگ بازم بتاب سیروان خسروی

 

اسپانسر موزیک ویدیو آهنگ بازم بتاب سیروان خسروی شرکت AXE می باشد.

 

پیش نمایش