امروزه با پیشرفت علم و مخصوصا گسترش فضای مجازی افراد می‌توانند از راه‌های مختلفی کسب درآمد کنند و هر روز این مسیر‌ها برای کاربران دنیای اینترنت آسان تر‌ می‌شود. ولی کمتر کسی هست که باور کند که می‌توان بدون تخصص و سرمایه از طریق اینترنت کسب درامد کرد. پس همین الان کسب درآمد از بیت کوین را بدون مسئله شروع کنید و با ما همراه باشید.

در ادامه به موارد زیر پرداخته خواهد شد.

 • مقدمه
 • آشنایی با موج‌های اقتصادی
 • کسب درآمد از طریق اینترنت
 • کسب درآمد از طریق بیت کوین
 • موارد قانونی کسب درآمد از بیت کوین
 • طریقه کسب درآمد از طریق بیت کوین
 • روش انتقال و آموزش نقد کردن بیت کوین

 

لطفا قبل از شروع به کسب درآمد از طریق بیت کوین این مطلب را به طور کامل مطالعه نمایید.

مقدمه

در این صفحه با توجه به اینکه بزودی قرار است محصولات سایت از طریق بیت کوین هم ( در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد ) به فروش برسد تصمیم گرفتیم که روش کسب درآمد از طریق بیت کوین را به صورت شفاف و با در نظر گرفتن موارد قانونی این مسئله به شما توضیح دهیم که بتوانید به سادگی کسب درآمد کنید.در عصر حاضر یعنی عصر تبادل اطلاعات داشتن اطلاعات کافی نسبت به موضوعات مختلف امری انکار ناپذیر است که با توجه به پیشرفت روز به روز بشر امری حیاتی محسوب می‌شود. و در این عصر داشتن اطلاعات بروز در زمینه های‌ مختلف یک ارزش است و در واقع یک سرمایه به حساب میاید.

 

کسب درآمد از طریق اینترنت

 

اگر بخواهیم به صورت کوتاه به دوره‌های اقتصادی جهان بپردازیم که در کتاب موج سوم الوین تافلر به صورت کامل به آن پرداخته شده است، در واقع جهان تا به امروز سه موج اقتصادی را پشت سر گذاشته که در ادامه به بررسی مختصری از آن خواهیم پرداخت.

 • موج کشاورزی
 • موج صنعتی
 • موج IT ( عصر ارتباطات )

 

موج کشاورزی

در این دوره افراد به صورت مادالعمر کار می‌کردند و هیچ وقت بازنشسته نمی‌شدند و سرمایه آنها زمین بود و هر کسی زمین بیشتری داشته ثروتمند محسوب می‌شد. و ساعت کاری مشخصی وجود نداشت. و زندگی به صورت ارباب رعیتی در جریان بود. و عامل ورشکستی آنها بلایای طبیعی و همچنین کارها به صورت یدی انجام می‌شد.

 

موج کشاورزی

 

موج صنعتی

با اختراع ماشین بخار و پیشرفت علم افرادی که زودتر به مسئله پی بردند پیش قدم شدند و کارخانجات را راه اندازی کردند و جالب اینجاست کسی فکرش را هم نمیکرد که بشود با امضا کردن چند برگه و پشت میز نشستن پول درآورد. برای همین افراد پیش قدم در این پروسه با مخالفت‌های شدیدی روبرو شدند. در این دوره ساعت کاری مشخص و افراد بعد از گذشت سی سال بازنشسته می‌شدند و کارها به صورت یدی و فکری انجام می‌شد. سرمایه افراد پول بود. و عامل ورشکستی آنها از دست دادن سرمایه محسوب می‌شد. یکی از چهره‌های برتر و پیشگامان این دوره آقای هنری فورد مالک و بنیانگذار کمپانی تولید خودرو “فورد” می‌باشد.

 

موج صنعتی

 

هنری فورد

 

موج IT ( عصر ارتباطات )

در عصر حاضر ( عصر ارتباطات ) تمامی کارها فکری انجام می‌شود. سرمایه در این دوره اطلاعات بروز محسوب می‌شود. و همانطور که در پیرامون خود مشاهده می‌کنید. افراد با قرار دادن اطلاعاتشان در معرض عموم درآمد کسب می‌کنند. و دوره بازنشستگی در این دوره بین سه تا پنج سال می‌باشد. امروزه ایده های جدید و البته تلاش منبع اصلی کسب درآمد در این حوزه می‌باشد. مثلا فردی با ساخت یک برنامه موبایل و فروش آن به میلیون ها نفر بدون سرمایه اولیه می‌تواند از میلیون ها نفر کسب درآمد کند. در ادامه به معرفی برخی از چهره های برتر این دوره خواهیم پرداخت.

 • مارک زاکربرگ ( بنیانگذار فیس بوک )
 • بیل گیتس ( بنیانگذار کمپانی مایکروسافت )
 • جف بزوس ( بنیانگذار سایت آمازون )
 • استیو جابز ( بنیانگذار کمپانی اپل )
 • پیر امیدیار ( بنیانگذار ایرانی سایت Ebay )
 • و …

 

مارک زاکربرگ

 

بیل گیتس

 

جف بزوس

 

استیو جابز

 

پیر امیدیار

 

باید بدانید

جالب است بدانید که این افراد توانستند کمتر از چند سال درآمدی باور نکردنی را در حوزه کاری خودشان تجربه کنند و همچنین از تاثیرگذارترین افراد جهان محسوب می‌شوند.

 

کسب درآمد از طریق بیت کوین

در این بخش می‌خواهیم به یکی از راه‌های کسب درآمد از اینترنت بپردازیم و به صورت کامل بگوییم دقیقا باید چه کاری انجام شود.

 

موارد قانونی کسب درآمد از بیت کوین

در این قسمت قبل از هر چیز این اطمینان را به شما می‌دهیم که استخراج بیت کوین کاری کاملا قانونی است که در این باره ویدیوهایی از صدا و سیمای ایران در اختیارتان قرار می‌دهیم.

 

 

 

 

بیت کوین چیست؟

 

 

هر کشوری ارز مختص به خود را دارد. مثلا اکثر کشورهای اروپایی از یورو استفاده می کنند، به عنوان مثال، ارز روسیه روبل و ایالات متحده آمریکا دلار است. ما در بانک ها یا مبادلات خارجی از ارز مشخصی استفاده می کنیم ، پول را با استفاده از بانک ها و موسسات در سراسر جهان انتقال می دهیم و یا آن را سرمایه گذاری می کنیم.

بیت‌کوین (به انگلیسی: Bitcoin) یک ارز رمز نگاری شده در نظام پرداخت جهانی می‌باشد. از نظر فنی بیت‌کوین نخستین پول دیجیتال نامتمرکز است. چرا که بدون نیاز به بانک مرکزی یا مسئول مرکزی کار می‌کند. این شبکه همتا به‌ همتا است و تراکنش‌ها، مستقیماً و بدون واسطه بین کاربران انجام می‌شود. جالب اینجاست که در چندسال گذشته ارزش بیت‌کوین در بازارهای جهانی از چند صدم دلار به چندهزار دلار افزایش یافته‌است. و تعداد شرکت‌های خدماتی و تاجرانی که بیت‌کوین می‌پذیرند نیز در حال افزایش است.هیچ‌کس مالک شبکه بیت‌کوین نمی‌باشد و همانند ایمیل، این کاربران بیت‌کوین هستند که آن را کنترل می‌کنند.

 

بیت کوین

 

در لینک معتبر زیر می‌توانید توضیحات کامل‌تری در مورد بیت کوین را مطالعه نمایید.

منبع : ویکی پدیا

 

چگونه بیت کوین بدست بیاوریم؟

راه اول خریدن آن است البته که به سرمایه نیاز دارد .کافیست به لینک زیر ( شبکه اطلاع رسانی طلا، سکه وارز ) www.tgju.org مراجعه کنید تا از قیمت لحظه ای هر بیت کوین مطلع شوید در حال حاضر هر بیت کوین بیش از 6500 دلار ارزش دارد.

( معادل 80 میلیون تومان )

 

استخراج بیت کوین

 

 

اما راه دیگر استخراج بیت کوین است .از آنجا که بیت کوین یک ارز غیرمتمرکز است و برای ادامه بقا نیاز به توزیع و تایید تراکنش ها به صورت غیرمتمرکز دارد، استخراج یک نوع فرایند رقابتی است که در پروتکل بیت کوین به منظور ایجاد انگیزه برای پایداری شبکه و تولید بیت کوین جدید طراحی شده است. به زبان ساده ماینرها کامپیوترهای خود را به منظور تایید تراکنش ها در اختیار شبکه قرار می دهند و در ازای قدرت و فعالیت کامپیوترشان بیت کوین تولید می شود و این بیت کوین بین ماینر ها تقسیم خواهد شد.