Black Octopus Sound Future Series عنوان پکیجی فوق العاده در سبک Future می باشد که در نرم افزار آهنگسازی اف ال استودیو تنظیم شده است و به شما این امکان را می دهد که به واسطه آن می‌توانید از اجزای داخلی و تکنیک‌های این پروژه ها سر در بیاورید و این پروژه اف ال استودیو را به دلخواه ویرایش کنید.

 

پروژه اف ال استودیو Black Octopus Sound Future Series

 

در ادامه دانلود کنید : وی اس تی پرکاشن ایرانی و عربی به همراه راهنمای فارسی

 

معرفی پروژه Black Octopus Sound Future Series

پروژه اف ال استودیو Future Series توسط Ova9000 تنظیم شده است و ساخت کمپانی Black Octopus Sound می‌باشد. و در این مجموعه سه پروژه اف ال استودیو وجود دارد که در سبک Future نیز تنظیم شده است. که در ادامه به معرفی سبک‌های اختصاصی این پکیج خواهیم پرداخت.

  • Future Bass
  • Future House
  • Future Garage

 

در ادامه دانلود کنید : دانلود وی اس تی Plectra Series 3 Kazakh Dombra به همراه راهنمای فارسی

 

مشخصات پروژه Black Octopus Sound Future Series

حجم فایل پکیج پروژه اف ال استودیو 17 مگابایت است. لازم به ذکر است که فایل ‌های با کیفیت نهایی این پروژه ها هم در اختیارتان قرار می‌دهیم.

  • حجم فایل : 17 مگابایت
  • رمز فایل : www.beatestan.com
  • قابل اجرا در نرم افزار اف ال استودیو

 

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که این مجموعه بی نظیر قابل اجرا در نرم افزار اف ال استودیو می‌باشد. و برای ساخت پروژه اف ال استودیو Black Octopus Sound Future Series از امکانات داخلی اف ال استودیو از جمله پلاگین‌ها وی اس تی های پیش فرض استفاده شده است.

 

پیش نمایش

از آنجایی که ما برای حجم اینترنت شما به شدت ارزش قائلیم برای شما پیش نمایشی آماده کردیم که تصمیم بهتری برای دانلود پروژه Black Octopus Sound Future Series بگیرید.

 

 

 

لینک دانلود مخصوص کاربران حرفه ای بیتستان می باشد