وی اس تی دودوک ( تحت کانتکت )

وی اس تی دودوک

یکی از وی اس تی هایی که خیلی از آهنگسازان به دنبال آن هستند وی اس تی دودوک می باشد. قطعا به خاطر اینکه شما به عنوان یک آهنگساز بتوانید خلاقیت بیشتری در پروژه آهنگسازی خود ایجاد کنید، باید از سازهای مختلفی در پروژه استفاده کنید که پروژه جذاب تر باشد و قطعا ساز دودوک یکی از این سازهاست. ما در بیتستان وی اس تی دودوک را به شما پیشنهاد می دهیم که در قالب وی اس تی تحت کانتکت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 

وی اس تی دودوک

این وی اس تی تحت کانتکت اجرا می شود و نیاز به نصب جداگانه ندارد. لطفا بعد از دانلود آن را در جایی مناسب در سیستم خود کپی کنید و بعد از آن وی اس تی کانتکت را در نرم افزار آهنگسازی خود اجرا کنید و بعد طبق آموزش کانتکت  می توانید از آن استفاده نمایید.

 

لینک دانلود مخصوص کاربران حرفه ای بیتستان می باشد

[به این مطلب امتیاز دهید]

اف ال استودیو یکی از بهترین نرم افزارهای آهنگسازی جهان است و شما با یادگیری آن می توانید به یک آهنگساز حرفه ای تبدیل شوید. اگر وقت ندارید و می خواهید در سریع ترین زمان آموزش خود را شروع کنید ، این بهترین پیشنهاد است. با ثبت نام در دوره صفر تا صد اف ال استودیو به فیلم های آموزشی فوق العاده با کیفیت دسترسی خواهید داشت. فرصت را از دست ندهید و همین الان شروع کنید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
این مطالب هم ببینید!

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید