در این پست قصد داریم آموزش فارسی نویسی در اف ال استودیو را تقدیم حضورتان کنیم. جالب است بدانید که اگر بخواهید در اف ال استودیو به زبان فارسی بنویسید ، نرم افزار اف ال استودیو اجازه این کار را به شما نمی دهد و شما مجبورید که تمامی بخش های پروژه آهنگسازی خودتان را به زبان انگلیسی نام گذاری کنید. ما در اینجا به شما می گوییم که چگونه این مسئله را حل کنید. برای مشاهده ترفندهای اف ال استودیو روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.  

شروع آموزش فارسی نویسی در اف ال استودیو

برای شروع شما باید از نرم افزارهای فارسی نویس استفاده کنید و این مشکل را برطرف سازید. ما در اینجا به شما می گوییم که چگونه بدون نصب نرم افزارهای فارسی نویسT فارسی نوشتن در اف ال استودیو را انجام دهید. ابتدا وارد لینک سایت فارسی نویس شوید. در مرحله بعد متن مورد نظر خود را به فارسی تایپ کنید و روی دکمه تبدیل کلیک کنید. در این مرحله کلمه یا عبارت مورد نظر شما آماده انتقال به نرم افزار اف ال استودیو می باشد. و شما می توانید تمامی بخش های پروژه آهنگسازی خود را به زبان فارسی نام گذاری کنید.   فارسی نویسی در اف ال استودیو بعد از تبدیل عبارت شما و البته کپی کردن عبارت مورد نظر وارد محیط اف ال استودیو شوید و عبارت مورد نظر را در بخشی که می خواهید از آن استفاده کنید Paste نمایید.   فارسی در اف ال استودیو   کار تمام است شما موفق به انجام این کار شدید.  

فیلم آموزشی

   

یک پیشنهاد ویژه

امیدوارم با نحوه آموزش های وبسایت بیتستان کمی بیشتر از قبل آشنا شده باشید. برای آنکه بتوانید به مجموعه کاملی از ترفندها و تکنیک های پیشرفته اف ال استودیو 2020 که توسط متخصصان وبسایت بیتستان به زبان فارسی تهیه شده است دسترسی داشته باشید روی دکمه سبز رنگ کلیک نمایید. در ضمن توجه داشته باشید این مجموعه برای خریداران به صورت رایگان و همیشگی در حال بروزرسانی می باشد.