تبدیل فرکانس آهنگ (فرکانس 432 ، فرکانس 528)

تبدیل فرکانس آهنگ

برای تبدیل فرکانس آهنگ تکنیک های زیادی وجود دارد که اغلب با هم در تضاد هستند و قطعا اگر شما جز اون دسته از افرادی باشید که جز علاقه مندان به حوزه فرکانس ها باشید ولی تجربه ای نداشته باشید مطمئنا به دردسر میوفتید و نمی دانید دقیقا چه کاری باید انجام دهید. ما در این پست قصد داریم علاوه بر تبدیل فرکانس ، در مورد فرکانس 432 و فرکانس 528 با شما صحبت کنیم.


تبدیل فرکانس آهنگ

هر صدایی در جهان دارای فرکانس است و صدا از برخورد ارتعاشات به هوا ایجاد می شود، ولی چیزی که ما میخواهیم به آن بپردازیم چیزی فراتر از این موضوع است . در واقع برای کوک کردن صدای سازها از یک فرکانس مرجع استفاده می شود که در سال 1975 میلادی توسط آمریکا به سازمان جهانی استاندارد پیشنهاد شد . و آن فرکانس 440 می باشد . خیلی از افراد این فرکانس را مناسب نمی دانند و می گویند که این فرکانس حس خوبی را در انسان تولید نمی کند . و بعضی از افراد هم مخالف این نظر هستند .

ولی نکته مهم اینجاست که دلیل انتخاب یه فرکانس مرجع برای کوک کردن سازها این است که هر ساز یا هر نرم افزار موسیقی با یک ساختار جهانی اجرا شود. و قبل از اینکه آمریکا این پیشنهاد را به سازمان جهانی استاندارد بدهد، اروپایی ها برای کوک کردن صدای سازشان از فرکانس 432 استفاده می کردند که خیلی از افراد بر این معتقدند که این فرکانس عملکرد بهتری نسبت به فرکانس 440 دارد البته ما در این مقاله به نظرات هر دو طرف احترام میگذاریم  و برای همین تصمیم گرفتیم ، تبدیل فرکانس را به شما آموزش دهیم که بدون دغدغه این کار را انجام دهید.

 

فرکانس 432 ، فرکانس 528

ما برای اینکه شما بتوانید فرکانس 432 یا فرکانس 528 را به هم تبدیل کنید یا هر فرکانسی که مدنظر دارید را به فرکانس دیگری تبدیل کنید ، آموزشی را در نظر گرفتیم که به صورت ویدیویی در اختیارتان قرار خواهد گرفت . و نکته مهم اینجاست که از چند روش مختلف این موضوع را به شما آموزش خواهیم داد که حتی بدون داشتن کامپیوتر و با داشتن یک گوشی موبایل هم بتوانید فرکانس آهنگ را به هم تبدیل کنید. در کنار فرکانس 432 ، فرکانس 528 هم بنا به عقیده برخی از افراد فرکانس ارزشمندی محسوب می شود که باعث جذب ثروت خواهد شد.

در هر صورت فارغ از هر نظری توجه شما را به دیدن ویدیو مرتبط با این موضوع جلب خواهیم کرد. اگر جز آن دسته از افراد هستید که کامپیوتر هم ندارید نگران نباشید شما حتی بدون داشتن کامپیوتر می توانید فرکانس ها را به هم تبدیل کنید که ما در این ویدیو به صورت کامل به شما توضیح خواهیم داد.

3/5 - (2 امتیاز)

راستی! برای مشاهده ویدیوهای جذاب و اطلاع از تخفیفات وارد کانال یوتوب یا پیج اینستاگرام شوید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
این مطالب هم ببینید!

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

ثبت نام دوره تنظیم موسیقی

آهنگسازی و تنظیم حرفه ای دیگر یک رویا نیست

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

از تاریخ 23 مهر 1401 با قیمت 2,500,000 تومان فروخته می شود.