در این پست می خواهیم پلاگین هارمونی انجین را به شما معرفی کنیم که این امکان را به شما می دهد که بتوانید افکت های فوق العاده جذابی را روی وکال ( صدای خواننده ) اعمال کنید. و حتی وکال مورد نظر را در فواصل مختلف اجرا نمایید.

 

معرفی و دانلود پلاگین هارمونی انجین

Antares یک کمپانی با تجربه در زمینه ساخت پلاگین در جهان می باشد. یکی دیگر از محصولات این کمپانی پلاگین فالش گیری اتوتیون می باشد. از این کمپانی با بهره گیری از تجربیات خود توانسته امکانی را به واسطه پلاگین هارمونی انجین برای شما آهنگسازان فراهم آورد که می توانید روی وکال خود هارمونی های بسیار منحصر به فردی تولید نمایید. که این امکان می تواند به صورت کاملا سیستماتیک و برنامه ریزی شده و همچنین به صورت دستی انجام پذیرد.

حالت اول که علاوه بر سادکی آن به سرعت عملکرد شما به شدت کمک می کند. و حالت دوم این امکان را می دهد که بتوانید به صورت سفارشی سازی شده تنظیمات مورد نظر خود را اعمال نمایید. همچنین شما بعد از ضبط صدا در اف ال استودیو یا هر نرم افزار میزبان دیگری می توانید با بهترین کیفیت افکت چند صدایی را ایجاد نمایید.

پلاگین هارمونی انجین

مشخصات پلاگین هارمونی انجین

حجم این پلاگین 5 مگابایت است که به سادگی با هر سرعت اینترنتی قابل دانلود و در تمامی نرم افزارهای میزبان نیز قابل استفاده می باشد.

  • حجم فایل : 5 مگابایت
  • رمز فایل :  www.beatestan.com
  • پلاگین مستقل

 

نکته قابل توجه

با دانلود پلاگین هارمونی انجین صدای شما می تواند به 2 ، 4 و 8 صدا تبدیل شود و با بهترین کیفیت می توانید از صداهای ایجاد شده خروجی بگیرید و در پروژه موسیقی خود استفاده نمایید. پلاگین هارمونی انجین به صورت کاملا تست شده و به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان و همراهان همیشگی وبسایت بیتستان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

پیش نمایش

در این قسمت می توانید پیش نمایشی از پلاگین هارمونی انجین را مشاهده نمایید.

 

دانلود با لینک مستقیم

حجم : 5 مگابایت

رمز فایل : www.beatestan.com