پریست‌هایی که در این مجموعه وجود دارد شامل بیش از 1100 پریست منحصر به فرد و فوق العاده می باشد.یکی از دلایلی که این پریست‌ها کاربرد زیادی دارند حجم کم آنهاست که باعث می شود مصرف سی پی یو سیستم شما به شدت کاهش یابد و نیازی به استفاده از وی اس تی های خارج از اف ال استودیو نداشته باشید چون نیاز شما را در ساخت موسیقی الکترونیک با توجه به تنوع زیادی که دارد برطرف خواهد کرد با دانلود پریست اف ال استودیو به تمامی این مزایا دست پیدا خواهید کرد. در ضمن برای دانلود پریست آهنگسازی از بیتستان همین الان وارد لینک مربوطه شوید.

 

دانلود پریست Harmor | دانلود پریست Sytrus

 

پریست اف ال استودیو ( Harmor , Sytrus , 3xosc )

سه وی اس تی پیش فرض و داخلی اف ال استودیو به نام‌های Sytrus ، Harmor و 3xosc ابزاری هستند که به واسطه آنها می توان یک آهنگ حرفه ای الکترونیک را تنظیم کرد و شما وقتی این پریست‌ها هم به آنها اضافه کنید دیگر تا حد زیادی در اینگونه تنظیم بی نیاز خواهید شد.

 

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که اکثر تنظیم کنندگان حرفه ای موزیک این موضوع را درک کرده اند که چه قدرتی در ساخت این وی اس تی ها به کار رفته است چون زیر نظر مستقیم کمپانی ایمیج لاین ( اف ال استودیو ) ساخته شده و در هر نسخه از این نرم افزار به صورت خودکار بروزرسانی و بهینه می شود.و مطمئنا سازگاری این وی اس تی ها با اف ال استودیو بیشتر می باشد.با دانلود پریست Sytrus و دانلود پریست Harmor می توانید به این قابلیت‌ها دسترسی پیدا کنید.

دانلود پریست اف ال استودیو

 

 

راهنمای نصب رایگان

برای استفاده از این پریست‌ها به شاخه اصلی اف ال استودیو ( محل نصب نرم افزار ) بروید و آنها را در آنجا کپی کنید.جالب است بدانید اگر اف ال استودیو روی سیستم شما نصب باشد با کلیک روی هر کدام از پریست‌ها به صورت اتوماتیک وارد محیط اف ال استودیو می شود و به راحتی می توانید از آنها در پروژه خود استفاده نمایید.

 

مسیرهای نصبی

C:\Program Files…\Image-Line\FL Studio 12\Data\Patches\Plugin presets\Generators\Harmor

C:\Program Files…\Image-Line\FL Studio 12\Data\Patches\Plugin presets\Generators\3x Osc

C:\Program Files…\Image-Line\FL Studio 12\Data\Patches\Plugin presets\Generators\Sytrus

 

لینک دانلود مخصوص کاربران حرفه ای بیتستان می باشد