امکانی که این پلاگین به شما می دهد این است که می توانید از سایدچین های پیش ساخته آن در نرم افزار میزبان خود استفاده کنید. توسط پلاگین KickStart می توانید در سریع ترین زمان ممکن سایدچین دلخواه خود را روی صداهای خود اعمال کنید.

 

البته این نکته هم اضافه کنیم که می توانید از چندین راه ساده دیگر برای سایدچین کردن تراک صوتی خود استفاده کنید که در آرشیو مقالات آموزشی سایت به آن دسترسی خواهید داشت.در ضمن شما می توانید پلاگین رایگان KickStart را در تمامی نرم افزار های میزبان به سادگی هر چه تمام تر استفاده نمایید.

 

نکته قابل توجه

برای دانلود وی اس تی به بخش مربوطه نیز مراجعه فرمایید.

 

موارد استفاده پلاگین KickStart در سبک های پیشنهادی

  • EDM
  • R&B
  • House

 

در مقاله قبل از مباحث مقالات تحلیلی موسیقی به تفاوت مسترینگ دیجیتال و آنالوگ پرداخته شد.

 

سازندگان پلاگین

پلاگین رایگان KickStart توسط Nicky Romero  به صورت کاملا حرفه ای و کاربردی ساخته شده است. Nicky Romero جزء 100 دی جی برتر جهان از دیدگاه مجله DJMAG  معرفی شده است.

 

کاربران حرفه ای پلاگین رایگان KickStart

کاربران حرفه ای و شناخته شده ای در سطح جهانی از این پلاگین استفاده می کنند.این مسئله باعث افزایش اعتبار و کاربر پسند تر شدن این پلاگین فوق العاده شده است.در ادامه تصاویری از این کاربران حرفه ای نمایش می دهیم. در مقالات قبل به ترفندهای کیوبیس نیز پرداخته شد.

 

دون دیابلو | Don Diablo

Don Diablo

 

نایف | Knife PartyKnife

 

مادئون | MadeonMadeon

 

شو تک | Show TekShowTek

 

وایستون | ViceToneViceTone

 

مراحل نصب

برای نصب این پلاگین مراحل نصب را به ساده ترین راه ممکن در مسیر اصلی وی اس تی و پلاگین های خود نصب نمایید.

 

در مقاله قبل به بررسی انواع کمپرسور صدا نیز پرداخته شد.

 

دانلود پلاگین KickStart

 

مراحل انجام کار

ابتدا در نرم افزار میزبان خود صدای مورد نظر را انتخاب کنید و آن را به کانال میکسر متصل نمایید.کافیست  پس از اضافه کردن وی اس تی به نرم افزار میزبان خود آن را در کانال میکسر انتخابی اضافه نمایید.در این مرحله با انتخاب حالت های پیش ساخته پلاگین رایگان KickStart سایدچین یا اتومیشن انتخابی خود را اعمال کنید.

 

دانلود فایل با لینک مستقیم

حجم فایل : 4.37 مگابایت

رمز فایل : www.beatestan.com