قانون جذب بزرگترین اشتباه یا بزرگترین وسیله خوشبختی

قانون جذب

چند سالی است که مبحث جدیدی در جهان در حال آموزش و یادگیری می باشد و این مبحث ،مبحث قانون جذب است اگر توجه کنید می بینید که افراد بسیاری در حال آموزش دادن این قانون به سایرین هستند و در عین حال افراد بسیاری نیز در حال فراگیری این قانون هستند تا بتوانند از آن در زندگی روزمره خود بهره ببرند و زندگی خود را به گونه ای که می خواهند بسازند. اما مسئله ای که وجود دارد این است که چرا برخی از افراد علی رقم تلاشی که انجام می دهند نمی توانند آن نتیجه ای که در نظر دارند را کسب کنند؟ در وبسایت تو میتونی درباره تمامی موارد مرتبط با قانون جذب صحبت شده است.

 

در وحله اول باید به این نکته اشاره کرد که تعریف درستی از قانون جذب در اذهان عمومی وجود ندارد و کسانی که نمی توانند از این قانون نتیجه بگیرند همان کسانی هستند که تعریف درستی از این قانون در ذهنیت خود ندارند این امر باعث می‌شود که نتوانند از این قانون در زندگی خود به درستی استفاده کنند و به نتیجه مورد نظر برسند پس بهتر است اول تعریف مختصری از قانون جذب ارائه شود تا ذهنیت درستی از معنای این قانون و ماهیت این قانون در ذهنیت ما ایجاد شود.

 

تعریف قانون جذب چیست

تعریف قانون جذب این گونه است که هر توجهی در زندگی روزمره ما باعث به وجود آمدن افکاری در ذهنت ما می شود توجه یعنی دیدن, شنیدن, خواندن, لمس کردن در کل استفاده از  حواس پنجگانه خود پیرامون یک موضوع که این امر باعث می شود فکری در ذهنیت ما ایجاد شود و این فکر که در ذهن ما ایجاد می شود اگر دنباله دار باشد باعث به وجود آمدن احساسی در درون ما می شود.

 

قانون جذب چیست

و این احساس به جهان پیرامون ما ساطع می‌شود در اینجا این قانون کار خود را شروع کرده و این احساسی که از سمت ما به جهان پیرامون ما صادر شده است را دریافت کرده و آن را تقویت می کند و سپس به صورت فیزیکی آن احساس تقویت شده را در زندگی ما پدیدار می کند. به گونه ای که شرایط , اتفاقات و افرادی را در زندگی ما پدیدار می کند که متناسب با احساسی باشد که ما فرستاده ایم این یک تعریف از قانون جذب بود که در نوع خود تعریف درست و به جایی است.

 

چنانچه یک تعریف و ذهنیت صحیح از قانون جذب در ذهن ما ایجاد شود آنگاه ما می توانیم انتظار این را داشته باشیم که از قانون جذب نتیجه دلخواه خود را بگیریم. اما متاسفانه برخی از افراد تعریف و ذهنیت درستی از کارکرد قانون جهان هستی به ویژه قانون جذب ندارند و به همین دلیل هر چه تلاش می کنند آن نتیجه ای که می خواهند دریافت کنند را دریافت نمی کنند.

 

چرا این قانون کار نمی کند

یکی از این ذهنیت های اشتباه این است که افراد تصور می کنند که بر اساس تعریفی که از قانون جذب در ذهن دارند به هرچه فکر کنند آن چیز را به زندگی خود دعوت و وارد می کنند از همین رو است که مدام به پول فکر می کنند اما متاسفانه آن را دریافت نمی کنند بنابراین اینجا این سوال مطرح می شود چرا با وجود اینکه افراد به پول فکر می کنند اما آن را دریافت نمی کنند و پولدار نمی شوند.

 

علت اینکه افراد در چنین شرایطی موفق به جذب پول نمی شوند و تصور می کنند که قانون جذب کار نمی کند این است که آن ها یک فکر بدن احساس دارند در حقیقت شاه کلید قانون جذب در داشتن احساس قوی نهفته است آن ها فکری بدون احساس دارند فکر بدون احساس قدرت جذبی ندارد و به همین دلیل جذبی صورت نمی گیرد. احتمال دارد که آن ها به پول فکر می کنند اما احساسی که نسبت به پول دارند احساس کمبود می باشد بنابراین در این شرایط به جای اینکه پول بیشتری جذب کنند کمبود آن را جذب می کنند.

 

ایا قانون جذب کار می کند

 

بنابراین طبق تعریفی که از قانون جذب کردیم احساسی که ما به جهان پیرامون مان ساطع می کنیم به ما برمی گردد بنابراین با فکر کردن به پول و ایجاد احساس بد و کمبود در درون خود ما داریم فقر و بی پولی بیشتری را در زندگی خود پدیدار می کنیم.

 

حال با توجه به این تعریف ساده برخی از سوالات و ابهامات پیرامون قانون جذب برای ما حل شد, که چرا برخی از افراد نمی توانند از این قانون نتیجه مورد نظر خود را بگیرند؟ و متوجه شدیم که تنها دلیل این مسئله نداشتن احساس خوب هنگام فکر کردن و یا توجه کردن به یک مسئله می باشد.بنابراین بهتر است این را در نظر داشته باشیم و همیشه به این موضوع فکر کنیم و آن را ملکه ذهن خود قرار دهیم که این قانون افکار ما را به سمت ما برنمی گرداند بلکه قانون جذب احساساتی که ما از طریق افکار ما بدست آورده ایم را تقویت کرده و به صورت فیزیکی وارد زندگی ما می کند.

 

قانون جذب اشتباهی بزرگ و یا راه سعادت می باشد

حال به موضوع اصلی برگردیم که آیا قانون جذب اشتباهی بزرگ است و یا راه سعادت می باشد. این قانون می تواند اشتباهی بزرگ برای ما باشد و می تواند راه سعادت برای ما باشد تمامی این موضوع  به تعریفی که ما از قانون جذب در زندگی خود داریم بر می گردد.

اگر تعریف درست و ذهنیت درستی در مورد قانون جذب نداشته باشیم این قانون می تواند اشتباهی بزرگ در زندگی ما باشد ولی اگر تعریف درست از قانون داشته باشیم می توانیم با به کارگیری آن در زندگی روزمره خود زندگی خود را هر روز و هر روز رو  به آن ایده آلی که در ذهن خود داریم کنیم.

بنابراین بهترین کار این است که ما بتوانیم تعریف درستی از این قانون در ذهن خود ایجاد کنیم این کار موجب می شود که ما به سعادت و خوشبختی برسیم زیرا این قانون, قانونی است که خداوند برای اثبات برتری ما نسبت به دیگر مخلوقات خود در اختیار ما قرار داده است با استفاده از این قانون می‌توانیم زندگی خود را آزادانه به هر گونه ای که می خواهیم بسازیم پس قانون جذب قانون ساختن زندگی می باشد اما با یادگیری این قانون می توانیم زندگی خود را بسازیم در سایت تو میتونی ابتدا تعریفی از قانون جذب برای شما ارائه شده است راهکارهایی که بتوانید از این قانون در زندگی خود استفاده کنید و نتایج را در زندگی خود ببینید امیدوارم که زحمات من و دیگر همکارانم برای شما مثمر ثمر واقع شود و بتوانیم نقش کوچکی در تغییر زندگی شما داشته باشیم.

 

4.5/5 - (2 امتیاز)

اف ال استودیو یکی از بهترین نرم افزارهای آهنگسازی جهان است و شما با یادگیری آن می توانید به یک آهنگساز حرفه ای تبدیل شوید. اگر وقت ندارید و می خواهید در سریع ترین زمان آموزش خود را شروع کنید ، این بهترین پیشنهاد است. با ثبت نام در دوره صفر تا صد اف ال استودیو به فیلم های آموزشی فوق العاده با کیفیت دسترسی خواهید داشت. فرصت را از دست ندهید و همین الان شروع کنید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
این مطالب هم ببینید!

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

عضویت | ورود
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد