وی اس تی فلوت Orange Tree Samples MesaWinds نام یک بانک صدای فوق العاده زیبا و خوش صدا از کمپانی مطرح 8Dio می‌باشد. که با فضایی رویایی و گوش نواز را تجربه خواهید کرد. همانطور که می‌دانید این وی اس تی تحت پلیر کانتکت نیز اجرا می‌شود. برای دانلود وی اس تی تحت کانتکت بیشتر وارد بخش مربوطه شوید.

 

وی اس تی فلوت Orange Tree Samples MesaWinds

 

معرفی وی اس تی فلوت Orange Tree Samples MesaWinds

این وی اس تی یک فلوت سولو می‌باشد که یک فرد آن را می‌نوازد. و برای نوازندگی در بخش‌های اورتور پروژه آهنگسازی شما پیشنهاد می‌شود. Native American Flute یک فلوت بومی آمریکایی است که برای اولین بار در سال 2011 در دست سرخ پوستان مشاهده شد. و به ثبت جهانی رسید. لازم به ذکر است که این ساز در مراسم جشن و آیین مذهبی سرخ پوستان توسط روسای آنها نواخته می‌شود.

وی اس تی فلوت MesaWinds دارای 6 نوع فلوت منحصر به فرد می‌باشد که جالب اینجاست که از تکنیک‌های مختلف نواختن دانلود وی اس تی فلوت برای اف ال استودیو هم نیز در آن استفاده شده است که در ادامه به برخی از این تکنیک‌ها خواهیم پرداخت.

  • Vibrato
  • Non-Vibrato
  • Legato

 

مشخصات وی اس تی فلوت برای اف ال استودیو

حجم فایل این وی اس تی فلوت 1.52 گیگابایت می‌باشد. که قابل اجرا در پلیر کانتکت است. و برای راحتی شما ، این وی اس تی فلوت را به سه بخش 700 مگابایتی تقسیم کرده ایم و لینک‌ها پس از پرداخت برای شما نیز نمایان خواهد شد.

  • حجم فایل : 1.52 گیگابایت
  • رمز فایل : www.beatestan.com
  • قابل اجرا در کانتکت

 

قیمت در بازار جهانی

توجه داشته باشید که قیمت دانلود وی اس تی فلوت برای اف ال استودیو در مارکت اصلی کمپانی 8Dio در واقع 99 دلار می‌باشد.

 

قیمت دانلود وی اس تی فلوت MesaWinds

 

پیش نمایش

 

 

دانلود فایل با لینک مستقیم