خواننده های ایرانی که بازیگر شدند ؟ بازیگر خواننده یا خواننده بازیگر؟

همانطور که می دانید و از تبلیغات گسترده شهری هم دیده اید. خیلی از خواننده ها معروف ایرانی به بازیگری روی آوردند و سوال مهم همه مردم این است که خواننده های ایرانی که بازیگر شدند چه کسانی هستند ؟ آیا خواننده بازیگر یا بازیگر خواننده ؟ مسئله این است.


خواننده های ایرانی که بازیگر شدند

یکی از مهم ترین نکاتی که وجود دارد این است که قطعا هر کسی علاقه مندی های خاص خودش را دارد و هر کس می تواند وارد هر حوزه ای شود و این مخاطب است که تصمیم میگیرد که آن شخص در فلان حوزه دیده شود یا خیر . البته برای ورود به هر عرصه ای هم باید نظارت کلی وجود داشته باشد که باعث فیلتر شدن افراد مناسب تر خواهد شد. ولی بحث این است که اگر قرار است یک بازیگر یا یک خواننده در قالب دیگری از هنر وارد شوند ، باید توجه داشته باشند که آموزه های حرفه ای حوزه ای که در آن تخصص ندارند را یاد بگیرند تا بتوانند خیلی پر رنگ تر و درخشان تر فعالیت هنری خود را در آن حوزه ادامه دهند .

مگر آنکه آن شخص فقط صرفا به عنوان تفریح و سرگرمی وارد حوزه خاص شود که در مورد این موضوع بحثی نمیکنیم و این موضوع ریسک های خاص خودش را برای هنرمند هم دارد که باعث می شود اگر صرفا برای سرگرمی وارد حوزه ای شود شاید به کاراکتر اصلی فرد هم لطمه وارد کند. پس باید به این نکته توجه کنیم، خواننده های ایرانی که بازیگر شدند قطعا به منظور سرگرمی وارد این حوزه نشدند و اغلب برای ایجاد چالش جدید برای خود وارد حوزه بازیگری شده اند که برخی از این چهره ها هم تا حدودی موفق بوده اند و قطعا با استمرار و یادگیری بیشتر و البته تجربه می توانند به نتایج شگفت انگیزتری برسند . البته انتخاب نقش هم مسئله مهمی است که باید به آن توجه کنند.


خواننده های ایرانی که بازیگر شدند


زیرا انتخاب یک نقش خوب ، روند مناسب تری را برایشان در حوزه بازیگری رقم بزند. البته جالب است بدانید که افراد زیادی هم از بازیگری به خوانندگی روی آوردند که مثل حالتی که خواننده بازیگر شده است ، این افراد هم با چالش های زیادی روبرو شدند که عده کمی از آنها توانستند که از پس این کار بر آیند.


بازیگر خواننده یا خواننده بازیگر

محمد رضا گلزار از افراد مطرحی است که فعالیت هنری خودش را از نوازندگی برای گروه آریان شروع کرد و کم کم وارد عرصه بازیگری و خوانندگی شد که علیرغم پیش بینی هایی که منتقدان انجام دادند در هر حوزه توانست مخاطبان زیادی را جذب کند که جز معدود افرادی است که در شاخه های هنری زیادی فعالیت دارد و در همه آنها موفق است .


محمدرضا گلزار


خواننده های ناموفق در عرصه بازیگری

بعد از ورود خواننده ها به عرصه بازیگری ، هر روز تعداد خواننده هایی که به این عرصه ورود می کنند بیشتر شد و تا جایی که از برخی از آنها صرفا برای عکس روی جلد فیلم استفاده شد که این موضوع باعث شد نه تنها آن خواننده نتواند در قالب بازیگری بدرخشد بلکه اعتباری هم که از خوانندگی کسب کرده بود را تا حدود قابل توجه ای از دست داد. پس صرفا ورود به حوزه بازیگری گزینه مناسبی نمیباشد. پس تمامی خواننده هایی که بازیگر شدند موفق نبودند و همگی نتوانستند موفقیت های بیشتری را داشته باشند.

5/5 - (1 امتیاز)

اف ال استودیو یکی از بهترین نرم افزارهای آهنگسازی جهان است و شما با یادگیری آن می توانید به یک آهنگساز حرفه ای تبدیل شوید. اگر وقت ندارید و می خواهید در سریع ترین زمان آموزش خود را شروع کنید ، این بهترین پیشنهاد است. با ثبت نام در دوره صفر تا صد اف ال استودیو به فیلم های آموزشی فوق العاده با کیفیت دسترسی خواهید داشت. فرصت را از دست ندهید و همین الان شروع کنید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
این مطالب هم ببینید!

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی