پلاگین SoundSpot Glitch این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید روی صداهای مورد نظرتان تغییرات جالبی همچون تیکه تیکه کردن و یا حالتهای ریتمیک متفاوت را ایجاد نمایید. اگر از نرم افزار میزبان آهنگسازی اف ال استودیو استفاده کرده باشید قطعا با چنین پلاگینی برخورد کرده اید. نام آن پلاگین Gross Beat است که مشابه این پلاگین عمل می‌کند. البته توجه داشته باشید که این پلاگین دارای الگوهای پیش‌ساخته بسیاری است که می‌توانید از آن استفاده نمایید.

 

دانلود پلاگین SoundSpot Glitch

 

معرفی پلاگین SoundSpot Glitch

پلاگین Glitch ساخت کمپانی Sound Spot می‌باشد. که با استفاده از آن می‌توانید افکت‌های بی نظیر ریتمیک را روی صداهای خود اعمال کنید. و نحوه نواخته شدن هر صدایی را به طور کامل تغییر دهید. پلاگین SoundSpot Glitch دارای کرکی سالم است که بیتستان افتخار دارد که آن را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما نیز قرار دهد. در واقع با دسترسی به این پلاگین می‌توانید فضایی با جنبش بیشتری را در موسیقی‌های خود خلق کنید.

 

مشخصات پلاگین SoundSpot Glitch

حجم فایل 5 مگابایت است که در دو نسخه در اختیار شما قرار می‌گیرد و از سیستم عامل‌های ویندوز و مک نیز به صورت کامل پشتیبانی می‌کند.

  • حجم فایل : 5 مگابایت
  • رمز فایل : www.beatestan.com
  • پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز و مک
  • قابل استفاده در تمامی نرم افزارهای میزبان

 

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که دانلود پلاگین SoundSpot Glitch قابل اجرا در تمامی نرم افزارهای میزبان آهنگسازی نیز می‌باشد. و از سیستم‌ عامل‌های ویندوز و مک پشتیبانی می‌کند.

 

در ادامه دانلود کنید : دانلود وی اس تی Kick 2 به همراه راهنمای فارسی

 

قیمت در مارکت اصلی

قیمت این پلاگین در مارکت اصلی شرکت سازنده 5 دلار می‌باشد.

 

قیمت دانلود پلاگین SoundSpot Glitch

 

لینک دانلود مخصوص کاربران حرفه ای بیتستان می باشد