در این مقاله از مجموعه مقالات اصطلاحات آهنگسازی به مبحث و پرسش مهم UAD چیست پرداخته می شود. و به زبان ساده در مورد این مطلب صحبت خواهیم کرد. در واقع UAD توسط شرکت Universal Audio Digital ساخته شده و یکی از محصولات ارزشمند این شرکت می باشد که در سال های فعالیت خود توانسته پلاگین آهنگسازی مطرحی را وارد بازار موسیقی جهان کند.

این شرکت در سال های فعالیت خود دیواس ها و دستگاه های سخت افزاری را برای ضبط و افکت گذاری تولید کرده است. و چیزی که در UAD مورد استفبال متخصصین حوزه مهندسی صدا قرار گرفته وجود Digital Signal Processing می باشد. یکی مزیت های کارت UAD این است که دارای پردازنده هایی می باشد که باعث می شود سیستم شما از منابع کمتریی از CPU استفاده کند و کارت UAD نیازی به استفاده از پردازنده کامپیوتر شما ندارد.

از قابلیت های دیگر یو ای دی شبیه سازی سخت افزارهای آنالوگ است که باعث گرمی و نرمی بیشتر صدا می شوند و سیگنال های واقعی را به گوش شما می رسانند.اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مسترینگ آنالوگ و دیجیتال کسب کنید روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید. امیدواریم به پاسخ سوال UAD چیست رسیده باشید.