وی اس تی zebra 2 شما به یک وی اس تی فوق العاده دسترسی پیدا خواهید کرد.دانلود وی اس تی zebra2 یک سینتی سایزر حرفه ای برای ساخت آهنگ‌های الکترونیک است که به توسط شرکت u-he ساخته و تولید شده است.و این نسخه از دانلود وی اس تی zebra2 برای سیستم عامل ویندوز از طرف شرکت u-he انتشار یافته است.

 

در ادامه بخوانید : چطور یک وی اس تی متناسب را انتخاب کنیم؟

 

دانلود وی اس تی zebra2

 

مزایای وی اس تی زبرا 2

یکی از قابلیت‌های وی اس تی zebra 2 کم حجم بودن آن است و این امر باعث شده طرفداران زیادی در سطح جهانی پیدا کند. و پایه ثابت پروژه‌های موسیقی می‌باشد. و در اغلب ویدئوهای آموزشی در سطح بین المللی استفاده شده است.و از قابلیت‌های دیگر وی اس تی zebra 2 ترکیب صداهای موجود در سینتی سایزر خودش است و حتی می‌توانید فرم و شکل صداها را به صورت دلخواه تغییر دهید.

 

در ادامه دانلود کنید : مشاهده دمو دانلود وی اس تی Ample Guitar به همراه آموزش

 

نکته قابل توجه

مهمترین فاکتور برای انتخاب یک وی اس تی رابط کاربری خوب آن است. و در این وی اس تی به خوبی رعایت شده و شما هنگام کار کردن با آن به هیچ محدودیت و سختی رو به رو نخواهید شد. نام جدید این وی اس تی The workhorse synth می باشد.

 

در ادامه دانلود کنید : مشاهده دمو دانلود وی اس تی گیتار بیس به همراه آموزش

 

مشخصات وی اس تی zebra 2

حجم این فایل کمتر از 105 مگابایت است و با هر سرعت اینترنتی قابل دسترسی و دانلود می باشد. بیتستان افتخار دارد که آخرین نسخه از این وی اس تی را در اختیارتان قرار دهد. و رمز فایل دانلودی در ادامه در اختیارتان قرار می‌گیرد.

  • حجم فایل : 102 مگابایت
  • رمز فایل : www.beatestan.com
  • 32 بیتی و 64 بیتی

 

در ادامه بخوانید : دانلود وی اس تی کانتکت 5 به همراه راهنمای فارسی

 

باید بدانید

نسخه 2.8.0 از وی اس تی zebra شامل تغییراتی شده است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت. شما برای دانلود و البته مشاهده دموی این وی اس تی فوق العاده می‌توانید به ابتدای این پست مراجعه نمایید.

  • رفع مشکلات پیشین
  • ویژگی‌های جدید

 

پیش نمایش

 

 

لینک دانلود مخصوص کاربران حرفه ای بیتستان می باشد

 

منبع : بیتستان ، مرجع : آموزش موسیقی ، دانلود وی اس تی