امروز با آموزشی کوتاه ولی فوق العاده کاربردی در خدمت شما عزیزان هستیم. که به واسطه آن می‌توانید به صورت اتوماتیک در پلی لیست پروژه خود اسکرول کنید. در واقع به صورت معمول وقتی پروژه خود را در پلی لیست اجرا می‌کنید، خط پخش به صورت اتوماتیک از صفحه شما خارج می‌شود و شما تا زمانی که به صورت دستی اسکرول نکنید نمی‌توانید آن را به صورت Real Time ملاحظه کنید.ولی با آموزش اتو اسکرول در اف ال استودیو می‌توانید به این امر دست یابید و به صورت در لحظه خط پخش خود را دنبال کنید.   اتو اسکرول در اف ال استودیو  

نکته قابل توجه

این ترفند اتو اسکرول در اف ال استودیو نام دارد و یکی از قابلیت هایی است که از نسخه 20 به بعد در دسترس کاربران اف ال استودیو قرار گرفته است. و تا پیش از این وجود نداشته. برای مشاهده ترفند‌های اف ال استودیو روی لینک آبی کلیک کنید.  

باید بدانید

توجه داشته باشید برای راحتی شما برای درک این موضوع تصمیم گرفتیم که یک ویدیوی آموزشی کاملا رایگان را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. که از حضور پر شور شما کاربران گرامی تشکر و قدردانی کرده باشیم. برای دسترسی به آموزش‌هایی بیشتر به دسته بندی آموزش اف ال استودیو مراجعه نمایید.  

ویدیوی کامل این تکنیک آهنگسازی

   

یک پیشنهاد جذاب

امیدواریم که از آموزشی که ملاحظه کردید لذت برده باشید. ما در اینجا یک پیشنهاد جذاب برایتان آماده کرده ایم که به واسطه آن می توانید به مجموعه ای کامل از تکنیک های پیشرفته اف ال استودیو 20 در سال 2020 که همواره در حال بروزرسانی می باشد دسترسی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه سبز رنگ کلیک نمایید.