کانال یوتوب بیتستان 2000 نفری شد

خداروشکر که بعد از ده ماه فعالیت در پلتفرم یوتوب به همراه شما عزیزان توانستیم 2000 نفری شویم و کانال یوتوب بیتستان قدرتمند تر از قبل به کار خود ادامه خواهد داد.

 

هدف از راه اندازی کانال یوتوب بیتستان

یکی از اهداف مهمی که قبل از راه اندازی کانال یوتوب بیتستان به آن توجه داشتیم این بود که بتوانیم اولا آموزش ها را رایگان در اختیار دوستان عزیز قرار دهیم دوما بتوانیم به زبان کاملا ساده موارد را به همه دوستان آموزش دهیم. پس به فکر راه اندازی کانال یوتوب بیتستان افتادیم . پس از ده ماه فعالیت در این پلتفرم با کمک شما عزیزان توانستیم 2000 نفری شویم و قطعا این موضوع باعث افتخار و مایه مباهات ماست . و خیلی خوشحالیم که در محیطی آموزشی و تفریحی میتوانیم تمامی نکات لازم در مورد آهنگسازی را با هم به اشتراک بگذاریم. اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد کانال یوتوب بیتستان کسب کنید. همین الان ویدیو زیر را ملاحظه بفرمایید.
 

سوپرایز ویژه بیتستان

ما از اینکه به ما افتخار دادید و در کانال ما عضو شدید به شدت خوشحالیم و به خاطر حضور شما سوپرایزی را در نظر گرفتیم که به واسطه آن آموزش صفر تا صد اف ال استودیو را به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار دهیم . تنها شرط این سوپرایز ویژه سابسکرایب کردن کانال یوتوب بیتستان است که به رنگ آبی در این متن نمایش داده شده است. و تمامی قسمت ها را می توانید به صورت کاملا رایگان ملاحظه بفرمایید.
 
4.7/5 - (3 امتیاز)

راستی! برای مشاهده ویدیوهای جذاب و اطلاع از تخفیفات وارد کانال یوتوب یا پیج اینستاگرام شوید.

آرمان ملک محمودی

آرمان ملک محمودی

همیشه رویای راه اندازی یک وبسایت آموزش موسیقی با کلی خلاقیت و ایده را داشتم. آن رویا امروز "بیتستان" نام دارد.
این مطالب هم ببینید!

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل آهنگسازی برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

هزاران صدای جذاب ، پلاگین و سمپل برای آهنگسازی و تنظیم، همچنین تخفیفات ویژه برای خرید محصولات آموزشی