در این مقاله به آموزش ساخت Super Saw Wobble در اف ال استودیو می پردازیم و به شما می گوییم که چگونه به واسطه وی اس تی هارمور که یکی از وی اس تی های پیش فرض اف ال استودیو می باشد طراحی صدا سازی در اف ال استودیو را به صورت قدم به قدم انجام دهید. ما برای راحتی شما تصمیم گرفتیم که این آموزش را به صورت ویدیویی در اختیار شما قرار دهیم که به سادگی هر چه تمام تر بتوانید مراحل ساخت این صدا را همگام با تیم بیتستان انجام دهید. این نوع از صدا در آهنگ های سبک الکترونیک استقاده می شود و یکی از کاربردی ترین صداهایی است که در این سبک مورد استفاده قرار می گیرد. که به شما کمک می کند تا شکل و شمایل ویژه ای به پروژه آهنگسازی خود ببخشید. برای دسترسی به آموزش آهنگسازی به صورت پیشرفته روی لینک آبی رنگ کلیک کنید.   صدا سازی در اف ال استودیو  

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که این آموزش بخشی مباحث صدا سازی در اف ال استودیو است که با یادگیری آن می توانید صداهای منحصر به فردی را خلق کنید و در تولید صدا خود کفا شوید.  

آموزش ویدیویی

   

یک پیشنهاد جذاب

امیدواریم از این آموزش رایگان لذت برده باشید و در ادامه به شما پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید به ترفندهای بیشتری به صورت یکجا و در قالب یک محصول فوق العاده که همیشه در حال بروز رسانی می باشد دسترسی داشته باشید، روی دکمه سبز رنگ کلیک کنید تا اطلاعات کامل در مورد دوره تکنیک های پیشرفته اف ال استودیو را ملاحظه نمایید.