آموزش امروز در رابطه با سمپلینگ با پلاگین Slicex و آموزش پلاگین Slicex در اف ال استودیو می باشد.همانگونه که گفتیم امروزه سمپلینگ در موسیقی به یکی از رایج ترین روش های تولید موسیقی تبدیل شده است. در ارتباط با دلایل استفاده از سمپلینگ و آموزش پلاگین Slicex میتوان به نکات زیر اشاره کرد :

  • ساخت ملودی های منحصر به فرد از هرگونه صدا .
  • تبدیل صدای انسان به ملودی در آموزش پلاگین Slicex
  • بکارگیری خلاقیت در تولید آثار.
  • تبدیل موسیقی های قدیم به آثار مدرن.
  • جلوگیری از یکنواختی در آهنگ.

 

باید بدانید

توجه داشته باشید که وبسایت ما آموزشی را در خصوص سمپلینگ به صورت کامل برای شما تهیه دیده است که می‌توانید برای اطاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”آموزش کامل سمپلینگ به صورت ویدیویی” color=”green” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbeatestan.com%2Fshop%2Fsampling-video-tutorial%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

 

سمپلینگ با پلاگین Slicex

اف ال استودیو را باز کرده و پلاگین Slicex را از منوی Insert و گزینه Slicex انتخاب کنید.

 

سمپلینگ با پلاگین Slicex

 

آهنگ مورد نظر را که برای سمپلینگ با پلاگین Slicex انتخاب کرده اید را از منوی Load Sample انتخاب و باز کنید.

 

آموزش پلاگین Slicex

 

در مرحله دوم از آموزش پلاگین Slicex بعد از لود شدن آهنگ، با انتخاب قسمت های مورد نظر با دبل کلیک و اضافه کردن مارکِر از قسمت (Add Marker) مشابه تصویر زیر ،  مارکرهای مورد نظر را برای استفاده ، روی کلید های پیانوی مجازی پلاگین Slicex اضافه نمایید.

 

 

حال پنجره پلاگین Slicex را ببنید و روی کلید پلاگین در Channel Rack کلیک راست کرده و گزینه Piano Roll را انتخاب نمایید .

 

تصویر آخر از آموزش پلاگین Slicex

 

باید بدانید

همانطور که مشاهده میکنید تمامی مارکرهای انتخاب شده روی کلید های Piano Roll آماده استفاده می باشد.با تبدیل کیبورد به پیانو می توانید به نواختن این بخش ها بپردازید. خلاقیت فراموش نشود.

نکته قابل توجه

برای درک هر چه بیشتر این موضوع می توان بعد از چیدن درام با توجه به آموزش آشنایی با محیط کار اف ال استودیو هر چه بهتر و زیباتر و البته با خلاقیت سمپلینگ در موسیقی را به بهترین شکل و با آسان ترین راه انجام دهید. نکته قابل توجه دیگر در آموزش اف ال استودیو ، یادگیری کامل و کار با پلاگین‌ها و وی‌اس‌تی‌های پیشفرض می باشد.

توجه داشته باشید که سمپلینگ یکی از کارایی‌های منحصر به فرد در آموزش پلاگین Slicex است. که در آینده بیشتر راجع به سمپلینگ با پلاگین Slicex توضیح خواهیم داد. این نکته را هم اضافه کنیم که یکی از اصول موفقیت در ساخت و آهنگسازی دانلود وی اس تی است. که به واسطه آن می‌توانید اهنگ‌ها و پروژه های خاص تری را خلق کنید.