شاید برایتان جالب باشد بدانید که در اکثر آهنگ‌هایی که میشنوید از تکنیک لیزری کردن صدای خواننده به شکل‌های مختلف استفاده می‌شود. برای انجام این تکنیک از پلاگین آهنگسازی مختلفی استفاده می‌شود که در این پست به معرفی و آموزش آنها پرداخته خواهد شد. این کار باعث تیون شدن وکال یا فالش گیری صدا خواهد شد. در واقع به واسطه این تکنیک می‌توانید به زبان ساده نت‌هایی که خواننده به اشتباه خوانده است را به صورت کامل از بین ببرید.

از این نکته غافل نشوید که در درجه اول خواننده پروژه شما باید قابلیت اجرای درست نت‌ها را داشته باشد. و سعی نکنید که اشتباهات خواننده را توسط این پلاگین‌ها از بین ببرید چون این امر به صورت صد در صدی انجام نمی‌شود. بهتر است قبل از لیزری کردن صدای خواننده ، خواننده تا جایی که امکان دارد نت ها را درست اجرا کند و شما فقط تصحیح نهایی را روی صدای خواننده توسط این پلاگین‌ها انجام دهید. توجه داشته باشید که ما آموزشی مرتبط با ضبط صدا در اف ال استودیو و ساخت آکاپلا داریم که می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

 

پلاگین اتوتیون

پلاگین اتوتیون یکی از پلاگین های معروف تکنیک لیزری کردن صداست که به صورت اتوماتیک و فقط با دانستن گام آهنگ مورد نظر می‌توانید تغییرات مورد نظرتان را اعمال کنید. و تقریبا تمامی کار ها را به صورت اتوماتیک انجام می‌دهد. برای دسترسی به آخرین نسخه از پلاگین اتوتیون روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید.

 

لیزری کردن صدای خواننده

 

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”دانلود پلاگین اتوتیون” color=”green” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbeatestan.com%2Fshop%2Fauto-tune-8-1-1%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

 

پلاگین ملوداین

پلاگین ملوداین یک فالش گیر قدرتمند است که به واسطه آن می‌توانید به صورت دستی به همه نت‌های صدا دسترسی داشته باشید. و آن را طبق نظر خود ویرایش نمایید. اکثر مهندسان صدای حرفه ای از این پلاگین استفاده می‌کنند. پیشنهاد می‌کنم این پلاگین را به هیچ وقت از دست ندهید. برای دسترسی به آخرین نسخه از پلاگین ملوداین و لینک دانلود آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

پلاگین ملوداین

 

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”دانلود پلاگین ملوداین” color=”green” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbeatestan.com%2Fcelemony-melodyne-studio-4%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

پلاگین newtone

این پلاگین یکی از پلاگین های پیش فرض اف ال استودیو می‌باشد که به واسطه آن می‌توانید به تمامی نت‌های صدا دسترسی داشته باشیذ که وبسایت بیتستان افتخار دارد که برای اولین بار به صورت کامل آموزش پلاگین newtone را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهد. برای دسترسی به آن روی دکمه زیر کلیک کنید.

 

پلاگین newtone

 

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”آموزش پلاگین newtone” color=”green” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbeatestan.com%2Fnewtone%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]

نکته قابل توجه

توجه داشته باشید که برای لیزی کردن صدای خواننده نرم افزارها و پلاگین های زیادی وجود دارد و ما به بهترین موارد آن اشاره کردیم که بیشترین استفاده را در بین آهنگسازان را دارد.