برای آنکه بتوانید امنیت گیتار خود را تامین کنید باید از هارد کیس و یا سافت کیس استفاده کنید که قطعا ما گزینه اول را جهت امنیت بیشتر گیتار شما پیشنهاد می کنیم. هارد کیس ها می توانند گیتار شما رو در برابر ضربه و فشار حفاظت کنند و گزینه مناسبی برای خرید هستند. یکی از مهمترین دلایلی که خرید هارد کیس گیتار کلاسیک پلاس مدل Black به شما پیشنهاد می دهیم این است که مناسب برای گیتارهای کلاسیک است و همانطور که توی تصاویر آن ملاحظه می کنید رنگ آن مشکی می باشد. در ضمن برای خرید گیتار کلاسیک یاماها C40 می توانید وارد لینک آبی رنگ شوید و از خرید آن لذت ببرید.

 

 

یکی دیگر از ویژگی های مهم هارد کیس گیتار این است که وزن مناسبی دارد و جنس رویه آن چرم مصنوعی است و کار شما را برای حمل و نقل آن به شدت آسان می کند. هارد کیس مدل Black دارای جیب بیرونی است که محل مناسبی برای وسایلی مثل سیم گیتار ، مداد ، دفتر نت و … می باشد و دارای دسته های پارچه ای است که بخشی از آن با رویه چرم مصنوعی پوشانده شده و کار نوازنده را بسیار آسان خواهد کرد و همچنین دارای یک زیپ سراسری است که به نوازنده کمک می کند که به سادگی گیتار را از آن خارج کند و هر وقتی هم بخواهد به سادگی آن را سر جایش بگذارد و یک بند دوشی نسبتا بلند دارد که نوازنده می تواند از آن استفاده کند. و از نظر داخلی با پارچه ای ظریف پوشانده شده که ساز را از هر خراشی مصون بدارد.

 

هارد کیس و گیتار کلاسیک

 

خرید هارد کیس گیتار کلاسیک پلاس مدل Black بسیار به صرفه است و پیشنهاد می کنیم آن را همین الان تهیه کنید تا بتوانید با خیالی آسوده گیتار خود را در آن قرار دهید. ما برای راحتی شما در تصمیم گیری بخشی را در سایت بیتستان به نام خرید آلات موسیقی ایجاد کرده ایم که به واسطه آن می توانید با آگاهی بیشتری خرید خود را انجام دهید.

 

 

مشخصات هارد کیس پلاس Black

ابعاد
43 × 107 سانتی‌متر
مناسب برای گیتار کلاسیک
تعداد جیب‌های بیرونی 1 عدد
تعداد دسته 1 عدد
توضیحات دسته جنس دسته: پارچه و چرم مصنوعی
روکش ضد باران ندارد

 

 

سایر توضیحات

مناسب برای گیتار کلاسیک
بله
جنس رویه چرم مصنوعی
جنس روکش داخلی پارچه
وزن تقربی کالا 1.3 کیلوگرم
نحوه باز و بسته شدن از طریق زیپ