در این مقاله می‌خواهیم با تکنیکی کاربردی با عنوان آموزش حذف اتومیشن اف ال استودیو بپردازیم. و به شما می‌گوییم که چگونه با این تکنیک به سادگی می‌توانید اثر اتومیشن های قبلی که اعمال کردید را به صورت کامل حذف نمایید. و حتی مجددا اتومیشن در اف ال استودیو را اعمال کنید. اگر در حالت عادی اتومیشن در اف ال استودیو را روی یک وی اس تی یا در جای دیگر اعمال کنید. و اگر بعد از اعمال آن پشیمان یا به هر دلیل بخواهید از آن صرف نظر کنید. هر چه قدر هم تلاش کنید اثر آن اتومیشن قبلی از بین نمی رود. اینحاست که با خود فکر می‌کنید این مورد یک باگ برنامه نویسی در اف ال استودیو می‌باشد. ولی مطمئن باشید که تیم برنامه نویسی شرکت ایمیج لاین فکر همه موارد را کرده است. و بیتستان به شما کمک می‌کند که حذف اتومیشن اف ال استودیو را به سادگی انجام دهید. در ضمن ما در مقاله های کاربردی و صد در صد تضمینی به صورت گسترده به ترفند‌های اف ال استودیو پرداخته ایم.

 

شروع آموزش حذف اتومیشن اف ال استودیو

برای شروع طبق آموزش اتومیشن در اف ال استودیو  یک اتومیشن ایجاد کنید. برای حذف اتومیشن اف ال استودیو به Browser پروژه آهنگسازی خود بروید. و روی گزینه Current Project کلیک کنید و وارد بخش Pattern شوید. و در فولدر Initialized Control اتومیشن مربوطه را پیدا کنید سپس با راست کلیک کردن آن را به واسطه گزینه Delete Event حذف نمایید.

 

حذف اتومیشن اف ال استودیو

 

این تکنیک به روش ‌های دیگری هم انجام می‌شود ولی ما در بیتستان سعی می‌کنیم که ساده ترین روش را برایتان در نظر بگیریم و برای زمان کاربرانمان ارزش زیادی قائل هستیم. اگر می‌خواهید به صورت اصولی اف ال استودیو را بیاموزید همین الان وارد لینک زیر شوید تا به صورت گام به گام و کاملا رایگان از این بخش استفاده نمایید.

[vc_row][vc_column][vc_btn title=”آموزش اف ال استودیو” color=”green” align=”center” link=”url:https%3A%2F%2Fbeatestan.com%2Fcategory%2Farticle%2Fflstudio%2F||target:%20_blank|”][/vc_column][/vc_row]