تنبک یکی از سازهایی است که ریشه در موسیقی ایران دارد، این ساز از جمله آلات موسیقی است که همیشه ما را یاد گذشته می اندازد و از شنیدن صدای آن لذت می بریم. این ساز از خانواده ساز های ضربی می باشد و همچنان خواننده های سبک سنتی از آن استفاده میکنند. ساز تنبک گرم کننده بزم های بسیاری بوده و امروزه ها با این ساز میتوان یک مجلس را شاد کرد. توجه داشته باشید که در مجالس عروسی ، تولد و …… میتوانید با ضرب های این ساز چه کار هایی بکنید. اگر قصد دارید یک ساز ضربی را خریداری کنید پیشنهاد میشود از این ساز نگذرید و بعد از یادگیری آن به نوازندگی بپردازید و. از صدای آن لذت ببرید. نکته مهم در مورد این ساز حمل آسان آن می باشد که به شما این امکان را میدهد آن را با خود به هر مکانی ببرید. در ضمن برای خرید آلات موسیقی و کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن همین الان وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

در بسیاری از مواقع نوازندگان دغدغه منبع تغذیه ساز خود را دارند که در صورت یادگیری این ساز شما چنین دغدغه ای نخواهید داشت چون این ساز نیاز به منبع تغذیه ندارد. تنبک محب پور مدل 2020 یکی از ساز های بسیار با کیفیت می باشد و این مدل از ساز های محب پور از متریال فایبر گلاس ساخته شده که جدید ترین ساز تولید شده این شرکت می باشد. این شرکت ساز های بسیار خوبی را روانه بازار کرده و نوازندگانی این ساز را خریداری کرده اند بسیار رازی می باشند توجه داشته باشید که این ساز از ساز های ضربی دیگر مانند دف توانایی های بیشتری دارد، در واقع شما با این ساز توانایی بیشتری در نواخت و خلق ریتم های متنوع را خواهید داشت.

 

کاربرد تنبک محب پور مدل 2020

این ساز این روز ها جایگاه بسیار خوبی بین جوانان پیدا کرده است و می توان گفت که جوانان به نوازندگی با ساز های ضربی همچون تنبک و دف علاقه مند شده اند. البته خرید تنبک کار سختی نیست اما پیدا کردن یک استاد خوب یک مقدار مشکل است در نتیجه باید در کنار یادگیری از استاد خودتان ها تلاش کنید تا بتوانید این ساز را به خوبی یاد بگیرید. 

 

مزایا ساز تنبک 

  • حمل آسان
  • طراحی بسیار زیبا
  • استفاده از متریال فایبر گلاس
  • نیاز نداشتن به منبع تغذیه

تنبک محب پور مدل 2020

 

آشنایی با تنبک محب پور مدل 2020

اگر قصد خرید این ساز را دارید بهتر است با این ساز بیشتر آشنا شوید. اولین گزینه ای که برای تمام نوازنده ها مهم است وزن ساز می باشد که این ساز وزنی بالغ بر 3.800 کیلو گرم وزن دارد و ابعاد آن هم 28x28x45 سانتی متر می باشد. توجه داشته باشید متریالی که در ساخت این ساز استفاده شده است فایبر گلاس می باشد و جنس پوست این ساز از پوست شتر است، لازم به ذکر است بدانید که قطر دهانه بزرگ این ساز 28 سانتی متر و قطر نفیر آن هم 10 سانتی متر می باشد. یکی از نکات بسیار مهم در خرید این ساز مهر شرکت سازنده است که نشانگر اصل بودن ساز می باشد و این ساز دارای مهر بوده که در صورت نداشت مهر از خرید این ساز صرف نظر فرمایید. یکی از مسائلی که زیبایی این ساز را بیار چشمگیر کرده است طراحی منبت کاری موجود بر روی ساز می باشد که در تصویر های موجود در این پست می توانید آنها را مشاهده کنید.

 

نحوه خرید

این ساز را میتوانید به راحتی از مراکز خرید آلات موسیقی تهیه کنید اما همانطور که در قسمت بالا مطالعه کردید باید به مهر روی ساز توجه کنید. در ثانی هنگام خرید این ساز به حرف فروشنده گوش نکنید و سازی که خود انتخاب کرده اید را خریداری کنید. این ساز های ساخت دست می باشد و اگر ساز بی کیفیت به شما بفروشند در نوازندگی با مشکل مواجه خواهید شد در نتیجه بهتر است استاد خود را همراه خود ببرید تا در خرید ساز به شما کمک کند، اما اگر میخواهید خریدی ساده تر را تجربه کنید میتوانید از وب سایت های معتبر این خرید را انجام دهید، توجه داشته باشید که سایت های معتبر دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشند که این نماد باعث می شود در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید ساز را مرجوع کنید. نحوه پرداخت فروشگاه و سایت با یکدیگر متفاوت است و شما با خرید کردن از وب سایت میتوانید پرداخت را درب منزل انجام دهید. اگر دوست دارید با تنک های بیشتری آشنا شوید بر روی لینک خرید تنبک در 24 مدل ارزان کلیک کنید.